Představení CK Eurotours - JUST AWAY a soutěž o luxusní wellness pobyt

Eurotours, provozovatel cestovního portálu JUST AWAY, již více než 38 let prodává ty nejbáječnější zájezdy. Začínali jako půjčovna lyží v poklidném Kitzbühelu, dnes jejich zákazníci cestují z Warnemünde třeba až do Karibiku.

18. 1. 2019
Eurotours, provozovatel cestovního portálu JUST AWAY, již více než 38 let prodává ty nejbáječnější zájezdy. Začínali jako půjčovna lyží v poklidném Kitzbühelu, dnes jejich zákazníci cestují z Warnemünde třeba až do Karibiku.

Vaše výhody?

„Ručně dělané“ zájezdy - žádní drazí zprostředkovatelé, všechny hotely jsou přímo jimi navštěvovány a kontrolovány.

  • Nákupčí cestují po celém světě a nakupují pokoje, lety a vstupenky - všechno napřímo, vše bezkonkurenčně levně.

  • Pečliví redaktoři pak sestavují skvělé zájezdy online.

  • Zákazníci pak každý týden využívají stálé nové a speciální nabídky.

  • Tak posílají své zákazníky po celém světě již 38 let!

 

Každý týden nové nabídky a speciality

Nejrůznější paušální zájezdy s něčím extra: to si žádá JUST AWAY. Se jejich zájezdy vždy najdete novou inspiraci pro svou příští dovolenou.

Úspora až 60 %

JUST AWAY znamená tu nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu. Mají pro Vás výhodné nabídky, které jsou až o 60 % levnější než jednotlivé rezervace u jiného poskytovatele.

Míra dalšího doporučení 95 %

Pomocí dotazníku, který zákazníci obdrží po návratu, zjištují jejich spokojenost. 95 % dotázaných zákazníků Eurotours hodnotí jako „velmi dobré“. V části „Všeobecná spokojenost“ dosahují téměř 100 %. Pokud by v rozporu s očekáváním nevyšlo vše k Vaší plné spokojenosti, zpracují Vaši reklamaci bez byrokratických obtíží, a to co nejrychleji.

38 let zkušeností v cestovním ruchu

Již více než 38 let nabízí cestování po celém světě. Toto jedinečné know-how a cit pro trendy v cestování se odráží i v jejich pečlivě vybíraných zájezdech. Jejich nákupčí cestují po celém světě a nakupují pokoje, letenky i vstupenky přímo a za nepřekonatelné ceny. Proto z dlouholetých zkušeností můžete těžit i Vy, neboť  jejich zájezdy vždy nabízejí to pravé a za rozumnou cenu.

 

Bezplatné storno do 24 hodin

Do 24 hodin po provedení rezervace můžete rezervaci stornovat zdarma. Toto ustanovení se vztahuje na zájezdy s dopravou osobním autem, výjimkou jsou zájezdy se zvláštními stornopodmínkami, zážitkové cesty, letecké a okružní zájezdy a zájezdy s příjezdem do 10 dní od rezervace. Chcete-li rezervaci stornovat, kontaktujte servisní tým na adrese [email protected] a v e-mailu uveďte své rezervační číslo. V případě storna mimo lhůtu bude účtován stornopoplatek, jehož výši najdete ve všeobecných cestovních podmínkách v části § 4 nebo v samostatných podmínkách storna.

 

Slíbená soutěž o luxusní pobyt

Soutěž již byla ukončena.

Zasoutěžte si s CK Justaway o luxusní wellness pobyt, podmínkou je se pouze přihlásit k odebírání newsletterů.

Jak vyhrát

Zaregistrujte se v období 22.01. do 29.01.2019 k odebírání newsletterů cestovního portálu Just Away a zúčastněte se losování o wellness víkend ve 4hvězdičkovém hotelu superior v Rakousku. 

Výhra:
Pobyt pro 2 osoby na 3 noci v hotelu 4*S Reduce Hotel Vital, Bad Tatzmannsdorf v Rakousku s polopenzí plus, neomezený vstup do wellness 2000 m², poukaz na masáž v hodnotě € 10,- na osobu

Termíny možné dle dostupnosti v rozmezí 05.05.2019 - 22.12.2019

*Na místě se hradí pobytová taxa 2,5 € na osobu/noc

Výherce bude kontaktován po skončení soutěže emailem.

Podobné články