Představení CK Eurotours - JUST AWAY a soutěž o luxusní wellness pobyt
Eurotours, provozovatel cestovního portálu JUST AWAY, již více než 38 let prodává ty nejbáječnější zájezdy. Začínali jako půjčovna lyží v poklidném Kitzbühelu, dnes jejich zákazníci cestují z Warnemünde třeba až do Karibiku.

Vaše výhody?

„Ručně dělané“ zájezdy - žádní drazí zprostředkovatelé, všechny hotely jsou přímo jimi navštěvovány a kontrolovány.

  • Nákupčí cestují po celém světě a nakupují pokoje, lety a vstupenky - všechno napřímo, vše bezkonkurenčně levně.

  • Pečliví redaktoři pak sestavují skvělé zájezdy online.

  • Zákazníci pak každý týden využívají stálé nové a speciální nabídky.

  • Tak posílají své zákazníky po celém světě již 38 let!

 

Každý týden nové nabídky a speciality

Nejrůznější paušální zájezdy s něčím extra: to si žádá JUST AWAY. Se jejich zájezdy vždy najdete novou inspiraci pro svou příští dovolenou.

Úspora až 60 %

JUST AWAY znamená tu nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu. Mají pro Vás výhodné nabídky, které jsou až o 60 % levnější než jednotlivé rezervace u jiného poskytovatele.

Míra dalšího doporučení 95 %

Pomocí dotazníku, který zákazníci obdrží po návratu, zjištují jejich spokojenost. 95 % dotázaných zákazníků Eurotours hodnotí jako „velmi dobré“. V části „Všeobecná spokojenost“ dosahují téměř 100 %. Pokud by v rozporu s očekáváním nevyšlo vše k Vaší plné spokojenosti, zpracují Vaši reklamaci bez byrokratických obtíží, a to co nejrychleji.

38 let zkušeností v cestovním ruchu

Již více než 38 let nabízí cestování po celém světě. Toto jedinečné know-how a cit pro trendy v cestování se odráží i v jejich pečlivě vybíraných zájezdech. Jejich nákupčí cestují po celém světě a nakupují pokoje, letenky i vstupenky přímo a za nepřekonatelné ceny. Proto z dlouholetých zkušeností můžete těžit i Vy, neboť  jejich zájezdy vždy nabízejí to pravé a za rozumnou cenu.

 

Bezplatné storno do 24 hodin

Do 24 hodin po provedení rezervace můžete rezervaci stornovat zdarma. Toto ustanovení se vztahuje na zájezdy s dopravou osobním autem, výjimkou jsou zájezdy se zvláštními stornopodmínkami, zážitkové cesty, letecké a okružní zájezdy a zájezdy s příjezdem do 10 dní od rezervace. Chcete-li rezervaci stornovat, kontaktujte servisní tým na adrese [email protected] a v e-mailu uveďte své rezervační číslo. V případě storna mimo lhůtu bude účtován stornopoplatek, jehož výši najdete ve všeobecných cestovních podmínkách v části § 4 nebo v samostatných podmínkách storna.

 

Slíbená soutěž o luxusní pobyt

Soutěž již byla ukončena.

Zasoutěžte si s CK Justaway o luxusní wellness pobyt, podmínkou je se pouze přihlásit k odebírání newsletterů.

Jak vyhrát

Zaregistrujte se v období 22.01. do 29.01.2019 k odebírání newsletterů cestovního portálu Just Away a zúčastněte se losování o wellness víkend ve 4hvězdičkovém hotelu superior v Rakousku. 

Výhra:
Pobyt pro 2 osoby na 3 noci v hotelu 4*S Reduce Hotel Vital, Bad Tatzmannsdorf v Rakousku s polopenzí plus, neomezený vstup do wellness 2000 m², poukaz na masáž v hodnotě € 10,- na osobu

Termíny možné dle dostupnosti v rozmezí 05.05.2019 - 22.12.2019

*Na místě se hradí pobytová taxa 2,5 € na osobu/noc

Výherce bude kontaktován po skončení soutěže emailem.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat