John Baner Jeanswear - džínová móda

9. 9. 2017

John Baner JEANSWEAR je značkou, která nabízí široký sortiment nejen džínového zboží. Kromě klasických džínových kalhot v příznačné modré barvě jsou zde k sehnání také džínové šortky, dlouhé sukně či kratší sukně a v neposlední řadě také nepřeberné množství triček, tílek a šatů, ale i bund, kabátů, halenek, košil, tunik a mikin, které se k džínům a džínovému zboží budou perfektně hodit.
 

Značka nejen pro mladé

Oblečení této značky se hodí nejen pro mladší generace a „teenagery“; je totiž zkrátka pro všechny, kdo chtějí mít šmrnc a zajímají se o módu, protože veškeré výrobky této firmy „mají styl“, který je velmi osobitý. Kromě džínových kusů oblečení, které nikdy nevychází z módy, vyrábí John Baner JEANSWEAR také množství „basic“ triček nebo triček s jemným a decentním potiskem, ať už jde o geometrické vzory, vzory s „indiánským“ nádechem, módní kostkované vzory nebo nápisy. Podíl tlumených, pastelových barev a těch živějších je zhruba rovnocenný. Styl je spíše elegantního, možná mírně sportovního a ležérního rázu, proto je toto oblečení vhodné spíše na běžné nošení po městě.

Džíny, které naleznete v nabídce, jsou vyráběny v několika variantách – můžete tak zakoupit několik různých střihů, od skinny džínů přes bootcut, straight, džíny se zeštíhlujícím efektem až po klasické téměř zvonové. Široká nabídka tedy osloví každého, kdo právě shání kvalitní džínové kalhoty, neboť každý si vybere kus, který mu sluší a padne přesně na míru (což je do jisté míry zajištěno i tím, že část výrobků je vyrobena z velmi pohodlného, příjemného a čím dál více oblíbeného strečového materiálu). Pro ty, kteří hledají alternativu, jsou tu i různé džínové modifikace, jako například ¾ džíny nebo džíny ke kolenům. Pestrá je i paleta barev, které jsou na džíny použity, protože John Baner JEANSWEAR nenabízí jen klasickou modrou barvu (přestože i té je v nabídce hned několik odstínů, od světle modré až po tmavě modročernou či žíhanou), ale také moderní různobarevné džíny.

Ostatní výrobky firmy jsou vždy laděné tak, aby mohly být doplňovány právě džínovým materiálem, a většinou mají neobvyklé a neotřepané střihy. Zvláštní zmínku zasluhují například šaty, které mají šmrnc a jsou velmi zajímavě a především lichotivě řešeny. V kolekci John Baner JEANSWEAR se objevily také od nedávna do módy znovu přicházející „lacláče“ a jejich modifikace, například lacláčové šaty. Součástí nabídky je také několik prošívaných bund a péřových kabátů, které se hodí jako svrchní oděv při chladnějším počasí – nabídka tedy není vymezena striktně jen na lehké oblečení.

Co se týče cen, jsou pro zákazníky relativně příznivé. V porovnání s cenami od jiných značek Bonprix příliš nevybočují a dalo by se říct, že patří k cenovému průměru. Za málo peněz však získáte hodně muziky, neboť zboží, které John Baner JEANSWEAR nabízí, je vysoce kvalitní a módní, proto v něm nikdy nebudete vypadat „jako v pytli nebo jako šedá myš v davu.

Svým podnázvem „volná džínová móda“ by sice mohl John Baner JEANSWEAR při prvním pohledu potenciálních zákazníků sklouzávat k představě tradičního džínového oděvnictví, nicméně móda, kterou vytváří, je vskutku moderně a nově pojata a s tradicí má společný pouze materiál, ze kterého převážnou část svých výjimečných děl tvoří.