Bonprix záclony a závěsy: ochrání vaše soukromí

Hledáte záclony, které zútulní váš domov, propustí sluneční paprsky a dodají vašim oknům nový vzhled? Inspirujte se záclonami z Bonprix.cz!

13. 3. 2023 Janka B.
záclony

Bonprix je mezinárodní módní dům, který sleduje nejnovější trendy a snaží se vás nadchnout módou. V jejich nabídce najdete nejen dámskou módu, ale i dekorace do každé domácnosti. Ubrusy, koberce, oblečky či záclony podle nejnovějších trendů, to všechno najdete na jejich stránkách. V tomto článku bude řeč o záclonách, kterých na Bonprix rozhodně není nedostatek.

Hotové záclony z Bonprix, které vám ušetří kopu času

Bonprix se s nabídkou záclon nepárá a dává jim jasný rozměr. Velkou výhodou hotových záclon je fakt, že je zkrátka stačí pověsit na okno a nemusíte se starat o jejich úpravu. Aby pro vás byl jejich výběr co  nejpohodlnější, můžete si na Bonprix vyfiltrovat záclony přesně podle vých preferencí – funguje to úplně stejně jako filtrování v kategorii oblečení. Díky nim objevíte záclony v různé šířce a barvě, s řasící páskou, poutky nebo tunýlkem, se vzory nebo ze speciální látky.

Už dávno neplatí, že záclona musí být jen bílá. Dotvořte si domov barevnou záclonou například v červené, stříbrné či dokonce černé barvě a uvidíte, že vám bude závidět každá návštěva. No a nezapomeňte se také poohlédnout po krátké zácloně, která by neměla chybět v žádné stylové kuchyni.

bonprix záclony

Nejen zatemňovací závěsy z Bonprix pro dokonalý domov

Moderní závěsy z Bonprix dokážou být nejen výbornou dekorací. Pokud si například rádi pospíte i přes den nebo vám v noci do okna svítí pouliční světlo, vsaďte na zatemňovací závěsy, které dokážou prostor zatemnit o více než 70 %. Pokud si však myslíte, že byste si je museli pořídit jen ve smutné černé barvě, jste na omylu. Co byste řekli například na žlutý nebo modrý kousek? To na Bonprox není problém. A abyste nezůstali jen při závěsech zatemňovacích, podívejte se i na nabídku závěsů panelových, které ukotvíte na kolejničky a můžete je i prát v pračce. A co víc, použijete je například i místo dveří od skříně.

Kvalita záclon a závěsů z Bonprix

Záclony a závěsy z Bonprixu mohou zákazníci, stejně jako ostatní produkty e-shopu, recenzovat a hodnotit, což se hodí, pokud si nejste jistí, jaký kousek si pořídit. Některá z nich jsme pro vás vybrali:

záclony hodnocení

záclony hodnocení

Už máte vybráno? Podívejte se, jak ušetřit

Pokud se na e-shop Bonprix prokliknete přes Plnou Peněženku, získáte zpět 4,5 %. 

Po přihlášení odběru Bonprix newsletteru vás čeká sleva 10 % a poštovné zdarma.

Slevu na objednávku dostanete také v případě, že se stanete členem klubu Bonprix.

Co dalšího na na Bonprix seženete?

Objevte bohatý výběr dámských šatů nebo třeba tunik. Nevíte, jaké si vybrat? Inspirujte se našimi články s tematikou tohoto e-shopu.

 

Janka B.

Autor Janka B.

Janka je duší rozená východniarka. Je expertkou na nakupování s cashbackem. Vyskytuje se hlavně v blízkosti pohodlných ploch na sezení, občas ale vytáhne ponožky a sandály a jde do rodných Tater za turistikou. Při takových výletech do kopce se její výřečnost rychle ztrácí, což něco vypovídá o její fyzické kondici. Na každou návštěvu si nezapomene přibalit notebook, se kterým jsou nerozlučná dvojka při vyhledávání akcí Plné Peněženky.

Bonprix.cz logo

O Bonprix.cz

Bonprix.cz je e-shop s módou pro muže a ženy, dekoracemi a dalšími bytovými doplňky, kde ušetříte 6,8 %.

Podobné články