Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě ZlatéStriebro.sk?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web ZlatéStriebro.sk
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Nabídka obchodu ZlatéStriebro.sk

Peníze zpět z nákupu
2,72 %
Přejít do obchodu
Zlaté odlitky
0,63 %
Přejít do obchodu
Zlaté mince
0,45 %
Přejít do obchodu
Stříbrné odlitky
1,2 %
Přejít do obchodu
Stříbrné mince
1,33 %
Přejít do obchodu
Platinové odlitky
0,73 %
Přejít do obchodu
Brilianty
2,72 %
Přejít do obchodu
Zlaté řetízky
1,71 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Vyplatíme Vám až zpět 2,72 % cashback z každého nákupu!

Proč nakupovat v obchodě ZlatéStriebro.sk?

Provozovatel e-shopu: Mateřská společnost působí na finančním trhu od roku 2010 a má za sebou mnoho spokojených klientů.

Široký sortiment: V tomto obchodě je nabízen široký sortiment zlatých či stříbrných odlitků a mincí různých výrobců, které se nacházejí na good delivery listině.

Garance pravosti: Veškeré nabízené zboží pochází výhradně od good delivery výrobců (Argor-Heraeus SA, Heraeus, Perth Mint, Münze Österreich, Umicore, atd.), jejichž produkty mají své vlastní ochranné prvky.

Sortiment produktů, které jinde nenajdete: V nabídce najdete i investiční brilianty v té nejvyšší kvalitě, což Vám zaručí GLA certifikát (Gemmologisches Labor Austria GmbH), který je nezbytnou součástí každého investičního briliantu. Navíc Vám obchod ZlatéStriebro.sk nabízí k prodeji i pilovité zlaté řetízky z bílého nebo žlutého zlata.

Sledování cen: Zákazníkům je nabízeno obchodování s drahými kovy za ceny, které jim vyhovují.

24 hodinové sledování vývoje Vámi nabyté investice: Klientská zóna obchodu Vám nabízí detailní sledování Vaší nabyté investice po celou dobu vlastnění investice.

Jednoduchost: Jednou z priorit obchodu bylo vytvořit pro Vás co nejjednodušší systém při nákupu a výkupu drahých kovů, drahých kamenů, šperků a zlatých řetízků, který Vám nezabere mnoho času.

Věrnostní program "zlaťáky": Každým nákupem v tomto e-shopu ušetříte, protože získáte určitý obnos zlaťáků, které můžete využít jako slevu při Vašem dalším nákupu.

Diskrétní zacházení: Protože drahé kovy a kameny představují citlivé zboží, kterému přísluší speciální zacházení, obchod garantuje, že Vaše zásilka bude pečlivě zabalená.

Komunikace a zpětná vazba: Vzhledem k několikaleté působnosti na finančním trhu je prioritou obchodu jasná a v maximální míře srozumitelná komunikace se zákazníky.

Výkup: Při investiční platině, investičních zlatých a stříbrných mincích a odlitcích, které jste si zakoupili v tomto obchodě je Vám garantován jejich zpětný odkup.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro ZlatéStriebro.sk si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat