Vermont.cz logo

Vermont.cz – značkové oblečení

Vermont.cz, to jsou ty nejznámější značky oblečení od uznávaných návrhářů na jednom místě. Být IN totiž není hřích.

Více o Vermont.cz

Peníze zpět z nákupu

1 - 4 %

Zboží v akci či výprodeji

1 %

Ostatní zboží

4 %

O Vermont.cz

Všechno, co známe, může být umění. Všichni lidi, které potkáváme, můžou být umělci. Umění nelze definovat ani škatulkovat, může být i v tom, jak se oblékáte. Navštivte e-shop Vermont.cz a vyberte si to své.

K výhodám nákupu patří doprava i vrácení zdarma. Ve Vermontu najdete značky jako GANT, KARL LAGERFELD, Peak Performance, Camel Active, La Martina, Odd Molly a Brooks Brothers.

S jakými kategoriemi se v e-shopu setkám?

  • Ženy – dámy se oblečou od hlavy až k patě, najdete tu svrchní vrstvy oblečení jako saka, blazery, bundy, kabáty, pak samozřejmě dámská trička, sukně, šaty, kalhoty a džíny, rovněž dámské boty, kabelky a tašky a mnoho dalších věcí.
  • Muži – i pánové si přijdou na své, například zde seženete pánské košile, polokošile, trička, mikiny, svetry, samozřejmě kalhoty a džíny, šortky či spodní prádlo a plavky.
  • Děti – s rozdělením oblečení na dívky a chlapce zde naleznete například tepláky, mikiny, dětská trička, bundy a další.

Jak mohu nákupem oblečení v e-shopu Vermont.cz ušetřit?

Jednoduše. S cashbackem od Plné Peněženky získáte z nákupu až 4 % zpět. Jak to udělat? Zaregistrujte se u Plné Peněženky a poté klikněte na odkaz na e-shop Vermont.cz, například zde, ze stránek Plné Peněženky. Dál vybírejte a objednávejte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Po zaplacení vám na účet u Plné Peněženky přistane do několika dní příslušná částka z nákupu.

Nepřehlédněte rovněž kategorii Výprodej s luxusními kousky za skvělé ceny.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Nicméně na stránkách Plné Peněženky jsou i další internetové obchody s dámskou a pánskou módou. Tak například můžete mrknout na nabídku e-shopu s prémiovou módou Zalando-Lounge.cz nebo se zkuste podívat na oblečení, módní doplňky a obuv na Answear.cz. Sháníte-li něco neotřelého, pak vyzkoušejte, co nabízí e-shop s originální a také udržitelnou módou Freshlabels.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit