Vemzu logo

Vemzu.cz – nákupní galerie s designovým zbožím

Zařizujete bydlení? Navštivte nákupní galerii s designovým zbožím a vaší jedinou myšlenkou bude: „To si Vemzu, to musím mít!“

Více o Vemzu

Peníze zpět z nákupu

4,8 %

Recenze a články

O Vemzu

Máte dost nákupů, po kterých vypadají všechny byty a šatníky jeden jako druhý? Nakupujte to nejlepší oblečení, doplňky do domácnosti, hodinky, šperky a další nezbytné maličkosti na Vemzu.cz.

VEMZU.cz je vše na jednom místě. Na jednom webu. V jednom balíku. Do třetího dne. Domácnost, oblečení, doplňky, kosmetika, kuchyně, zahrada, hodinky, šperky a další nezbytné maličkosti. Pro každého, kdo má dost nákupů, po kterých vypadají všechny byty a šatníky jeden jako druhý. VEMZU.cz to je jedinečná nabídka designového zboží. E-shop pro každého, kdo nechce aby jeho šatník a byt vypadal stejně jako tisíce dalších. VEMZU.cz prodává zboží, které má v 95 procentech případů skladem. Ne kousky, na které čekáte dlouhé týdny nebo měsíce. Na VEMZU proto zvládnete i dárky na poslední chvíli. Stylová lampa, ručně vyrobený zápisník nebo hodiny, kterých si všimne každá návštěva, nejsou nejlevnější. Ale nemusí být ani předražené. U většiny produktů vám VEMZU.cz garantuje nejlepší cenu na trhu.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit