Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 607 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Tutor.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Tutor.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět 4.5 % cashback z každého nákupu!

Cílem společnosti Tutor je nabídnout každému zákazníkovi co nejširší nabídku vzdělávání prvotřídní kvality dle jeho potřeb a přání. Tutor nabízí jazykové kurzy, pomaturitní studium, přípravné kurzy na přijímačky na VŠ, na státní maturitu a profesní kurzy. Dále Tutor nabízí vzdělávání pro firmy, profesní vzdělávání a překlady.

V jazykových kurzech se zaměřuje na co nejkvalitnější výuku šesti nejvýznamnějších cizích jazyků v různých úrovních, na které jsou odborníky z oboru. Na výběr Tutor nabízí angličtinu, španělštinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu a češtinu pro cizince. Výuka je velmi interaktivní s moderními technologiemi. Kurzy jsou pořádány v centru Prahy, v Brně, Hradci Králové a Pardubicích. Jazykové skupinové kurzy Vám pomohou zlepšit Vaše jazykové znalosti až o jednu úroveň již za 2 semestry. Využíváme interaktivní metodu výuky prostřednictvím nejnovější učebnice Speakout, která skvěle doplňuje námi ověřenou komunikativní metodu výuky, kterou využíváme ve všech našich hodinách. Kurzy bývají obvykle 1x-2x týdně. Na rozdíl od toho v pomaturitním studiu jazyka je vyučování od pondělí do pátku, 20 hodin týdně a náleží k němu status studenta. Což je nejefektivnější a nejlevnější forma studia jazyka vůbec! Navíc studium garantuje složení mezinárodní jazykové zkoušky. Výuka probíhá v centru Prahy, v Brně, Hradci Králové a Pardubicích v malých skupinách studentů.

Přípravné kurzy na přijímačky na VŠ pořádají v 10 městech po celé ČR (Praha, Brno, Hradec Králové, Olomouc, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Kutná Hora, Pardubice, Rakovník, Mělník) a nabízíme více než 40 oborů, od přípravy na andragogiku, lékařské fakulty, práva, žurnalistiku a mnoho dalších.

V rámci přípravných kurzů na státní maturitu vás komplexně připravíme na všechny části státní maturity.

Profesní kurzy se zaměřují na hard skills, soft skills nebo IT vzdělávání. Výuka probíhá v malých skupinkách, ne v aulách, což je efektivnější.

Navíc Tutor všem svým studentům garantuje vrácení peněz při nepřijetí na VŠ! Nejnovější výukové metody, interaktivní technologie, profesionální a přátelský tým lektorů a lektorek, perfektní organizační zajištění výuky, a především klientský přístup ve všem, co děláme, jsou naše konkurenční výhody, díky kterým jsme získali přední pozici na trhu vzdělávání v České republice.

Vzdělávací společnost Tutor Vám kromě komplexního vzdělávání nabízí také kvalitní překlady tlumočení až v 50-ti světových jazycích. Odborně zaměřené, specializované či soudně ověřené překlady nejsou problém. Nabízí překlady a tlumočení jak odborné, tak obecné.

Pozor! Odborné překlady poskytují ve kvalifikované formě téměř z kterékoliv specifické oblasti. Obrátit se na ně tak můžete s odborným textem z oblasti medicíny, IT, technických oborů, farmacie, ale i chemického či strojírenského průmyslu, filozofie, umění či jazykovědy.

Rozvíjejte se s Tutorem!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Vrátíme Vám až 25 % peněz zpět z ceny nákupu

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 607 zapojených obchodů
  • 413 215 spokojených uživatelů
  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 607 zapojených obchodů
  • 413 215 spokojených uživatelů
Booking
AliExpress
Hypoteční banka
Mall
Zoot
Kasa