Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Trenýrkárna.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Trenýrkárna.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

1000+ nákupů
800+ uživatelů vyzkoušelo
45 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
57 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 5.5 % cashback za každý nákup!

Trenýrkárna.cz je specializovaný e-shop, který nabízí jak velké množství spodního prádla nejrůznějších značek, tak i exkluzivní produkty, které jinde nenajdete. Nyní můžete vybírat z dvaceti značek ze všech koutů světa. Necelá polovina je tvořena značkami z naší vlasti – Styx, Infantia, Represent, Trenzle, Phuseckle, El-Ka, Addicted, Climber, Cress, Foltýn, Gino, Gosh, Molvy, Novia, Obsessive, Silver+, Twenty Five, UNCS a Vat . Ze zahraničí je to pak Victoria´s Secret, Abercrombie & Fitch, Diesel, Calvin Klein, Hollister, Puma, Polo, 69SLAM, Tommy Hilfiger a další.

Na svých stránkách e-shop prodává pánské i dámské spodní prádlo a oblečení. Pro pány nabízí trenýrky, boxerky, slipy, jocksy, ponožky, tílka, trička, pyžama, tanga, plavky a kraťasy.

V kategorii pro dámy zase pořídíte dámské trenýrky, kalhotky, tanga, sexy prádlo, podprsenky, ponožky, tílka, trička, pyžama i plavky.

Potřebujete sehnat spodní prádlo v nadměrné velikosti? Žádný problém. A pokud máte rádi velké slevy kvalitních produktů, pak určitě navštivte sekci 30%-50% sleva, kde budete ve svém živlu!

Dále Trenýrkárna nabízí i zvýhodněná balení více kusů spodního prádla, takže ušetříte nemalé peníze. Pokus sháníte nějaký veselý dárek, pak Vás zaujme kategorie spodního prádla s vtipnými motivy, nebo své blízké obdarujte dárkovými vouchery!

V sekci Doplňky si vyberte z několika desítek motivů nažehlovaček, které zase přichází do módy a vydesignujte si své oblečení.

Navíc jako bonus doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč a dodávka objednávky do 48 hodin!

Cílem e-shopu je vytvořit prostředí, které je příjemné pro nákup spodního prádla na internetu. Navštivte tedy Trenýrkárna.cz a ohodnoťte sami, jak se jim tento cíl daří plnit.

Obchod zatím díky spokojenosti ověřených zákazníků serveru Heuréka.cz získal certifikát kvality a fascinujících 99% zákazníků by doporučilo obchod dál svým blízkým a známým.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google