E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Swarovski.com - od bižuterie po šperk

Šperkařská firma Swarovski byla založena roku 1895 Danielem Swarovskim a proslavila se především broušením krystalů. Swarovskiho zápal pro inovace a design udělala ze značky světového specialistu na výrobu šperků a dalších doplňků. Rodina Swarovski doteď udržuje odkaz na tradiční řemeslné zpracování a výrobu jedinečných šperků na každodenní nošení pro ženy z celého světa.

Obchod je dočasně pozastaven.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Šperky4U.eu .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 888 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Swarovski.com

Od diamantu po šperk

Vše začalo roku 1891, kdy se Daniel Swarovski vydal na svou misi za výrobou “diamantu pro všechny”. Vynalezl proto přístroj na řezání a broušení krystalů, který byl přesný jako ještě žádný jiný předtím. Tím způsobil naprostou revoluci ve šperkařském odvětví. Od jazzových tanečních sálů v Americe po největší módní domy v Paříži, každé šaty ve 20. letech 19. století tak byly posety korálky a krystaly značky Swarovski. Nyní si můžete užívat přepych známé značky i vy. Stačí si na webových stránkách Swarovski.cz vybrat některý z unikátních šperků.

Swarovski šperky pro každou příležitost

Značka Swarovski je opravdovou špičkou v oboru. S jejími komponenty se můžete setkat téměř všude, kde se něco třpytí. Na e-shopu Swarovski.cz pak můžete vybírat ze spousty šperků a doplňků právě s komponenty Swarovski.

  • Náhrdelníky – pozdvihnou běžný pracovní outfit nebo večerní róbu do úplně jiných výšin. Jednoduché řetízky s přívěsky posázenými krystaly, vrstvené řetízky s více ozdobami a visacími korálky a mnoho dalších druhů náhrdelníků ve stříbrném i zlatém provedení je k dostání na webu Swarovski.cz.
  • Náramky – jednoduchý šperk, který se hodí ke každému outfitu. Ruce jsou jedním z faktorů, který na lidi při prvním setkání působí. Udělejte tedy dobrý dojem a oslňte některým z designově vyvedených náramků Swarovski. Vybírat můžete na e-shopu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.
  • Náušnice – můžete si na e-shopu Swarovski vybírat ze stovek designových provedení. Je libo visací náušnice s barevnými krystaly Swarovski, či jednoduché kamínky, které se hodí na každodenní nošení? Je jen na vás, co si na stránkách této šperkařské značky vyberete.
  • Prstýnky – jsou symbolem lásky i přátelství. Vyjádřete i vy svou lásku ke svým bližním, nebo k sobě samé a pořiďte si některý se skvostů z dílny Swarovski. K dostání jsou všechny možné druhy prstýnků včetně těch zásnubních.
  • Sady šperků – někdy je potřeba se konečně hodit do gala a oslnit všechny okolo. Se šperky Swarovski to jde téměř samo. Na e-shopu značky jsou k dostání kompletní sady náušnic, náramků, či náhrdelníků, takže si nebudete muset lámat hlavu s tím, jak jednotlivé klenoty nakombinovat. Ucelené sady navíc působí velmi luxusně.
  • Hodinky – stříbrné, zlaté, či rose gold – to je oč tu běží. Vybrat si ty pravé můžete i vy. Hodinky Swarovski jsou vždy designovým unikátem s propracovanými detaily, a především kvalitními materiály včetně komponentů Swarovski. Kvalita je tedy znát na první pohled a vy se nebudete moci vynadívat, jak ten čas v práci krásně ubíhá.
  • Dekorace – značka Swarovski – to nejsou jen šperky, ale také bytové doplňky. V dílnách Swarovski vznikají sošky, skulptury, svícny, šperkovnice a spousty dalších třpytivých doplňků, které z vašeho domova vytvoří křišťálový palác.
  • Doplňky – krystalky Swarovski si můžete dopřát i na tak běžných věcech jako jsou obaly na mobilní telefony. I z pouhého telefonu se tam může stát módní doplněk se zbožím z nabídky Swarovski.cz.
  • Psací pera – chybí vašemu rukopisu ta zlatá tečka? Díky Swarovski.cz můžete mít podpis snů, a to s pery a propiskami Swarovski, které jsou posázeny krystalky této šperkařské značky. 

Jak ušetřit na Swarovski.cz?

Zapomeňte na nákupy bez slev! Nejen, že na stránkách Swarovski.cz najdete velké množství zboží v akčních nabídkách, a ještě víc můžete nyní ušetřit můžete díky Plné Peněžence. Proklikněte se skrze naše internetové stránky na e-shop Swarovski.cz a ušetřete z částky vašeho nákupu, kterou vám pošleme zpět!

Nevybrali jste si u obchodu Swarovski.com?

Odměnu cashback získáte i u jiných obchod při nákupu přes Plnou Peněženku. Podívejte se do naší kategorie ”Módní doplňky” a vyberte si například u špičky v tomto oboru - Vivantis.cz. Svěží a mladistvé doplňky a šperky seženete i na stránkách Bittersweetparis.cz. Sháníte-li trendy šperky za nízké ceny, určitě si něco vyberete na internetových stránkách módního řetězce Lindex. 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat