Styx-underwear.cz logo

Styx-underwear.cz – české spodní prádlo

Styx, to je kvalitní spodní prádlo od zlatých českých ručiček, které vás nezradí ani v krizvých situacích.Na své si přijdou dámy, páni i páry.

Více o Styx-underwear.cz

Peníze zpět z nákupu

5,3 %

O Styx-underwear.cz

Styx, to není jen spodní prádlo. Je to příběh dvou barmanů z Prahy, kteří se rozhodli vytvořit vlastní značku produktů , se kterými budou spokojeni nejen oni, ale hlavně jejich zákazníci.

Trenýrky Styx existují od roku 1996 díky nápadu dvou barmanů a jejich nespokojeností s přežitými slipy. Od té doby hodně pokročili, spodní prádlo seženete bavlněné, ze saténu, z bambusu a také funkční spodní prádlo pro příjemnější pocit při sportovních aktivitách. Jejich produkty uvádíme přehledněji v následujícím seznamu:

  • Pánské - kromě spodního prádla, jako jsou pánské trenky, boxerky, slipy, tak zde pánové najdou rovněž ponožky, pánské plavky, šortky a kraťasy.
  • Dámské - i ženy si mohou pořídit dámské trenky nebo kalhotky a také ponožky.
  • Dětské - pro děti v nabídce objevíte zejména dětské trenýrky a boxerky a také dětské čepice od Styxu.
  • Ostatní - do kategorie ostatní spadají čepice, ponožky ve verzích klasických ponožek a kotníkových ponožek. Pokud chcete se svým protějškem ladit, najdete tu spodní prádla pro páry a pro rodiny. Pro ty, co mají rádi překvapení, si mohou objednat tzv. mystery boxy, u kterých předem nevíte, v jakých barvách vám spodní prádlo přijde. Přejete si jedinečný potisk na trenýrky? Tak i takové zboží ve Styxu mají, stačí sledovat sekci Prima potisky.

Jak mohu nákupem spodního prádla Styx ušetřit?

Jednoduše. Použitím cashbacku Plné Peněženky získáte z nákupu 5,3 % zpět a to se vyplatí. Jak toho dosáhnout? Stačí použít odkaz, například tento, na e-shop Styx-underwear.cz ze stránek Plné Peněženky a dál vybírejte a objednávejte tak, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Nezoufejte, e-shopů se spodním prádlem máme v Plné Peněžence víc. Vyzkoušejte například nabídku funkčního prádla s obsahem stříbra Nanosilver.cz nebo českého výrobce spodního prádla Triola.cz nebo e-shop s luxusním francouzským spodním prádlem Oxalisdessous.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit