Skinners logo

Skinners – české ponožkoboty

Chcete vyzkoušet barefoot obuv? Skinners vyrábí unikátní ponožkoboty, které vám zajistí lepší postoj a naprosté pohodlí při nošení.

Více o Skinners

Peníze zpět z nákupu

9,8 %

O Skinners

Rádi vzpomínáte, jak jste v dětství běhali bosky? S obuví Skinners se můžete vrátit do dětských let a prohánět se po světě v botech, které vás nebudou svazovat.

 

Ochránce vašich nohou 

Pokukujete už delší dobu po barefoot botách? Pak jste na Skinners správně. Česká značka vyrábí barefoot boty v minimalistikém tvaru nejen pro dospělé, ale i pro děti. Jejich ponožkoboty, ale i běžná obuv vás ochrání proti zápachu, jsou neskutečně lehké a skladné. Vyrábějí se z nejlepších italských vláken a anti-abrazivních švédských polymerů, které zajišťují maximální odolnost.

Co vám Skinners nabídne

Ponožkoboty: Jsou to ponožky nebo boty? skinners ponožkobotyTato unikátní obuv spojuje oboje dohromady. V této kategorii si vyberete obutí, které respektuje tvar vaší nohy, je skladné, ale současně odolné.

Doplňky: Dopřejte si ke svým barfootkám i nějakou tu drobnost navíc. V této kategorii najdete ponožky, kšiltovky nebo třeba dárkové poukazy.

Obuv: Na ponožkoboty si netroufnete?skinners walker Vyzkoušejte kožené boty walker s minimální tloušťkou podrážky a nulovým sklonem, které podporují zdravé držení těla.

Proč Skinners?

 Jedinečná technologie: Odolný materiál ze švédských polymerů, technologie bez použití jakýchkoli lepidel a třívrstvý a pružný úplet vám tak nabízí maximální pohodlí i ochranu.

 Neprotancovatelné střevíčky: Pokud si myslíte, že pravidelná chůze v podobných botách musí nutně způsobit, že budete mít za chvíli díru na patě nebo na palci, jste na omylu. Podrážka bot Sinners sice měří pouhé 3 milimetry, můžete s nimi ale ujít až stovky kilometrů, a přesto se neprodře. 

Nepoškozují životní prostředí: Tyto unikátní botky neobsahují ftaláty, a nejsou ani spojeny lepidly, která by mohla poškozovat životní prostředí.

Tip – Prošli jste bahnem? Hoďte Skinners do pračky

Skinners jsou boty na ven, proto počítají s tím, že je zkrátka někdy ušpiníte. Nejenže jsou proto odolné vůči oděru, ale pokud projdete třeba bahnem, můžete je v klidu vyprat v pračce. Ideálně v programu na jemné prádlo při 30°C.

Jak na Skinners ještě více ušetřit?

Cashback: 

  • Proklikněte se tlačítkem „Nakoupit s cashbackem“ z našich stránek na stránky Skinners.
  • Vyberte si své zboží a dokončete nákup.
  • Sledujte, jak vám na účtu Plné Peněženky naskakuje odměna ve výši 9,8 % z ceny vašeho nákupu.
  • Až obchodník vaši odměnu schválí, můžete si ji nechat hned vyplatit.

Jiné slevy a akce:

Stejně jako jiné e-shopy, i Skinners pro vás má připraveny různé výhodné akce. Například pokud zakoupíte voucher v hodnotě nad 2 000 Kč, dostanete navíc 10 % jeho hodnoty navíc jako dárek.

Nevybrali jste si na Skinners?

Pokud vás ponožkoboty Skinners neoslovily, vyzkoušejte jiné barefoot obutí například v naBOSO, BeLenka, Littleshoes, Barebarics nebo Vivobarefoot.

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Boty

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit