RelaxMobil.cz

Relax Mobil je mobilní operátor, u kterého zákazník platí jen to, co skutečně provolá

Peněžní bonus až 165 Kč zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 165 Kč místo běžných 110 Kč.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 608 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě RelaxMobil.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web RelaxMobil.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

20 nákupů
18 uživatelů vyzkoušelo
2 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu RelaxMobil.cz

Celková možná odměna
165
Přejít do obchodu
Odměna za registraci
0
Přejít do obchodu
Odměna za uzavření smlouvy
60
Přejít do obchodu
Odměna za uhrazení dvou faktur
105
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Relax Mobil je mobilní operátor, který přináší lidem možnost platit jen za to, co skutečně provolají. Jejich zákazníci levně volají, SMSkují a stahují bez starostí. Aby mohli poskytnout služby Relax Mobil, tak využívají technologickou platformu sítě T-Mobile vyznačující se kvalitním pokrytím signálem a rychlou datovou sítí.

Podmínky

Zobrazit více

Registrací zákazníka u operátora Relax Mobil je na přání obchodu připsána jako potvrzení úkonu odměna ve výši 0 Kč. Jakmile uzavřete smlouvu, získáte první část odměny. Jakmile pak úspěšně uhradíte první dvě faktury k uzavřené smlouvě, bude Vám připsána druhá část odměny. V těchto dvou krocích tak získáte celou maximální odměnu.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google