Pepa.cz

Pepa.cz - Slevy až 90%, ze kterých si zaručeně vybere každý!

Obchod je dočasně pozastaven. Brzy bude opětovně spuštěn. Děkujeme za pochopení.

Popis obchodu

Vyplatíme vám zpět 0 % cashback z každého nákupu na Pepa.cz!
 
Pepa.cz je internetový slevový portál, kde za výhodné ceny nakoupíte nejen zboží, ale i wellness pobyty, zájezdy, zážitky, jídlo a pití, produkty a procedury pro krásu a relaxaci. Způsob nákupu je takový, že si zaplatíte voucher, tedy jakousi poukázku na slevu s unikátním kódem. Tu obdržíte do své e-mailové schránky a následně uplatníte přímo u poskytovatele slevy nebo dodavatele. Nabídku si můžete snadno roztřídit podle několika kritérií a hledání si usnadnit.

Cestovat draze umí každý, ale vydat se někam za super cenu, to už je umění. Cestování s Pepa.cz může být o desítky procent levnější, a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Neustále se objevují nové nabídky zájezdů a pobytů. Vybírat můžete z pobytů zážitkových, poznávacích, vinařských nebo lyžařských. K nejpopulárnějším patří wellness pobyty, při kterých dáte odpočinout svému tělu i duši, uděláte něco dobrého pro své zdraví i pohodu. Na Pepa.cz najdete pobyty pro jednu i více osob, zájezdy bez bariér, pobyty pro rodiny s dětmi a možnost vyrazit s celou partou. S tímto slevovým portálem se můžete vydat třeba k moři, do hor, do nejkrásnějších evropských měst, do termálů, za sportem, přírodou, nakupováním, kulturou i historií, zkrátka navštívit nejrůznější lokality u nás i za hranicemi. V nabídce jsou jednodenní, dvoudenní i vícedenní zájezdy.

Za lákavé ceny si na Pepa.cz můžete pořídit nejrůznější zboží. Nakoupíte levně věci pro domácnost, oblečení, doplňky, fotoprodukty, potřeby k zahradničení, dětské zboží i kosmetiku. Slevy na Pepa.cz zahrnují i služby - většinou jde o zážitky, sporty či kurzy nejrůznějšího charakteru. Slevy na zboží i služby určitě potěší, když sháníte nějaký zajímavý dárek nebo když sami chcete ušetřit. Zakoupit můžete za výhodnou cenu let balónem, čištění auta, plavbu po Vltavě, kurz kreslení a další hodnotné záležitosti.

Nákup na Pepa.cz je velmi jednoduchý. Objednáte si danou slevu, zaplatíte ji a poté obdržíte na e-mail voucher. Ten si můžete vytisknout nebo jeho kód využít při objednávání v internetových obchodech. Platit lze převodem i kartou. Slevový poukaz obdržíte do 3 dnů, pokud však použijete expresní tlačítka s logy bank, budete mít voucher k dispozici do 24 hodin. Slevový portál Pepa si velmi váží svých zákazníků a cílem je jejich spokojenost. Nabídky důkladně prověřuje, ale pokud by se stalo, že nebudete s produktem spokojeni, bude se snažit nabídnout vám řešení nebo kompenzaci. Pro zákazníky má portál kvalitní zákaznickou podporu.

Nakupujte jednoduše a z pohodlí vašeho domova zážitky nebo dovolenou se zajímavou slevou na Pepa.cz.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat