Bez registrace nezískáte peníze zpět z nákupu ve výši až 15 %! Registrujte se a získejte vstupní bonus 50 Kč! »

Pepa.cz

Pepa.cz - Slevy až 90%, ze kterých si zaručeně vybere každý!

Získejte až 3 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 15 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Pepa.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Pepa.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

3100+ nákupů
1900+ uživatelů vyzkoušelo
44 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
38 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět 3 % cashback z každého nákupu na Pepa.cz!
 
Pepa.cz je internetový slevový portál, kde za výhodné ceny nakoupíte nejen zboží, ale i wellness pobyty, zájezdy, zážitky, jídlo a pití, produkty a procedury pro krásu a relaxaci. Způsob nákupu je takový, že si zaplatíte voucher, tedy jakousi poukázku na slevu s unikátním kódem. Tu obdržíte do své e-mailové schránky a následně uplatníte přímo u poskytovatele slevy nebo dodavatele. Nabídku si můžete snadno roztřídit podle několika kritérií a hledání si usnadnit.

Cestovat draze umí každý, ale vydat se někam za super cenu, to už je umění. Cestování s Pepa.cz může být o desítky procent levnější, a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Neustále se objevují nové nabídky zájezdů a pobytů. Vybírat můžete z pobytů zážitkových, poznávacích, vinařských nebo lyžařských. K nejpopulárnějším patří wellness pobyty, při kterých dáte odpočinout svému tělu i duši, uděláte něco dobrého pro své zdraví i pohodu. Na Pepa.cz najdete pobyty pro jednu i více osob, zájezdy bez bariér, pobyty pro rodiny s dětmi a možnost vyrazit s celou partou. S tímto slevovým portálem se můžete vydat třeba k moři, do hor, do nejkrásnějších evropských měst, do termálů, za sportem, přírodou, nakupováním, kulturou i historií, zkrátka navštívit nejrůznější lokality u nás i za hranicemi. V nabídce jsou jednodenní, dvoudenní i vícedenní zájezdy.

Za lákavé ceny si na Pepa.cz můžete pořídit nejrůznější zboží. Nakoupíte levně věci pro domácnost, oblečení, doplňky, fotoprodukty, potřeby k zahradničení, dětské zboží i kosmetiku. Slevy na Pepa.cz zahrnují i služby - většinou jde o zážitky, sporty či kurzy nejrůznějšího charakteru. Slevy na zboží i služby určitě potěší, když sháníte nějaký zajímavý dárek nebo když sami chcete ušetřit. Zakoupit můžete za výhodnou cenu let balónem, čištění auta, plavbu po Vltavě, kurz kreslení a další hodnotné záležitosti.

Nákup na Pepa.cz je velmi jednoduchý. Objednáte si danou slevu, zaplatíte ji a poté obdržíte na e-mail voucher. Ten si můžete vytisknout nebo jeho kód využít při objednávání v internetových obchodech. Platit lze převodem i kartou. Slevový poukaz obdržíte do 3 dnů, pokud však použijete expresní tlačítka s logy bank, budete mít voucher k dispozici do 24 hodin. Slevový portál Pepa si velmi váží svých zákazníků a cílem je jejich spokojenost. Nabídky důkladně prověřuje, ale pokud by se stalo, že nebudete s produktem spokojeni, bude se snažit nabídnout vám řešení nebo kompenzaci. Pro zákazníky má portál kvalitní zákaznickou podporu.

Nakupujte jednoduše a z pohodlí vašeho domova zážitky nebo dovolenou se zajímavou slevou na Pepa.cz.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody