Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 653 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Nessi sportswear?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Nessi sportswear
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 6 % cashback z každého nákupu!

NESSI je mladá značka s oblečením zaměřeným na běh, fitness, jógu a další sporty, která si získává stále více příznivců. S originálními designy čeří vody sportovní a zvláště pak běžecké módy. S NESSI se budete cítit výjimečně a jedinečně.

Značku NESSI tvoří a vymýšlí běžci pro běžce. Proto jsou všechny kousky domyšleny do posledního detailu a mají vše, co od nich prostě čekáte – materiál, střihy, švy, kapsičky, doplňky… Proto si troufáme říct, že oblečení NESSI je špičkou v tomto oboru a splňuje i ty nejnáročnější požadavky, které jako sportovec můžete mít. Veliké obliby se těší zejména také běžecké leginy, mikiny ale i další oblečení.

Použití je však široké a klidně na jakýkoliv sport. NESSI se odlišuje barvami a vzory, které jinde nenajdete, a také kvalitou materiálu a zpracování. Důležitým faktem jsou také detaily, které jsou pilovány a testovány právě s běžci, a proto jako jediná značka má NESSI v mikině průstřihy na sporttester, přilnavé kapuce k hlavě, materiály s rychlým odvodem a s rychlým prosycháním, dopracované střihy legin, které sednou a nikde netlačí a neotírají. Nedochází tak k zapaření pokožky.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Nessi sportswear si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat