Nessi sportswear logo

NessiSport.cz – běžecké a fitness oblečení

Potřebujete si vyčistit hlavu a nejlépe vám to jde pohybem? Vybavte se pro svůj relax tím nejpohodlnějším oblečením značky NESSI!

Více o Nessi sportswear

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Nessi sportswear

Milujete běh, fitness či jógu, ale ve špatém oblečení vám to zkrátka nejde? Užívejte si pohybu naplno v oblečení značky NESSI a neřešte sjíždějící legíny nebo že si nemáte při cvičení kam dát telefon!

Vyplatíme Vám zpět 4 % cashback z každého nákupu! NESSI je mladá značka s oblečením zaměřeným na běh, fitness, jógu a další sporty, která si získává stále více příznivců. S originálními designy čeří vody sportovní a zvláště pak běžecké módy. S NESSI se budete cítit výjimečně a jedinečně. Značku NESSI tvoří a vymýšlí běžci pro běžce. Proto jsou všechny kousky domyšleny do posledního detailu a mají vše, co od nich prostě čekáte – materiál, střihy, švy, kapsičky, doplňky… Proto si troufáme říct, že oblečení NESSI je špičkou v tomto oboru a splňuje i ty nejnáročnější požadavky, které jako sportovec můžete mít. Veliké obliby se těší zejména také běžecké leginy, mikiny ale i další oblečení. Použití je však široké a klidně na jakýkoliv sport. NESSI se odlišuje barvami a vzory, které jinde nenajdete, a také kvalitou materiálu a zpracování. Důležitým faktem jsou také detaily, které jsou pilovány a testovány právě s běžci, a proto jako jediná značka má NESSI v mikině průstřihy na sporttester, přilnavé kapuce k hlavě, materiály s rychlým odvodem a s rychlým prosycháním, dopracované střihy legin, které sednou a nikde netlačí a neotírají. Nedochází tak k zapaření pokožky.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit