nanoshop logo

nanoshop.cz

Milujete funkční oblečení a podporujete české výrobce? Nanoshop.cz je místem přesně pro vás! Vybavte si skříň a vyrazte sportovat.

Více o nanoshop

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Recenze a články

O nanoshop

Rádi sportujete? Nakupte si stylové funkční outfity, které jsou při dlouhém nošení stále bez zápachu, jsou antibakteriální a antimikrobiální. Oblékejte se do nanotechnologie na Nanoshop!

Jestliže hledáte české funkční oblečení, pak jste na správné adrese. Nanoshop.cz vyvíjí, vyrábí a prodává revoluční funkční oblečení, mezi které patří funkční trička, polokošile, mikiny, funkční spodní prádlo, ponožky a další druhy sportovního oblečení a doplňků. Výrobky prodává pod svými značkami NanoBodix® a NanoSox®. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice. Vysoká úroveň nanotechnologie v textilním průmyslu umožnila vytvořit oblečení, které je při dlouhém nošení stále bez zápachu, je antibakteriální a antimikrobiální.

Jak mohu nákupem funkčního oblečení u Nanoshop.cz ušetřit?

Jednoduše s cashbackem od Plné Peněženky, díky kterému získáte z každého nákupu 4,2 % zpět. Jak toho dosáhnout? Zaregistrujte se na stránkách Plné Peněženky a poté se proklikněte odkazem na e-shop Nanoshop.cz, například odtud. Následně vám do několika dnů přijde odpovídající částka na účet Plné Peněženky.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Sháníte-li i nadále sportovní oblečení, vyzkoušejte některý z dalších e-shopů zapojených přes Plnou Peněženku. Tak třeba e-shop se sportovním vybavením i oblečením SportObchod.cz nebo e-shop s českým funkčním oblečením Husky.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit