Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

mBank.sk

mBank nabízí bankovní služby bez zbytečných poplatků na slovenském trhu.

Peněžní bonus až 250 Kč zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě mBank.sk?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web mBank.sk
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

13 nákupů
10 uživatelů vyzkoušelo
110 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
62 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

mKonto je běžný účet, který byl, je a bude zdarma, včetně všech příchozích a odchozích plateb zdarma, 4 výběry měsíčně z jakéhokoli bankomatu zdarma. Přístup k účtu přes internetové bankovnictví či mobilní aplikaci.

mBank vstoupila na slovenský trh v roce 2007 jako internetová banka a svou bezpoplatkovou politikou a transparentním přístupem ke svým zákazníkům způsobila ve slovenském bankovním sektoru skutečnou revoluci. V současné době se mBank řadí mezí nejvýznamnější slovenské banky.

Výhodou mBank je, že si zákazníci mohou svůj účet založit online přes kurýra či na pobočce. A také mohou obsluhovat svůj účet přes internetové a telefonické bankovnictví, přes mobilní aplikaci. Bankovní pobočky slouží především jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky.

Podmínky

Zobrazit více

Peněžní bonus je udělen za uzavření smlouvy. Odměna bude připsána na uživatelský účet na PlnáPeněženka.cz. Nejedná se o peněžní prémii banky.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google
Zapomněli jste heslo?

Registrovat se

Zaregistrujte se zdarma a začněte využívat PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google