Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 638 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě LiveActive.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web LiveActive.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme vám zpět 2,5 % cashback z každého nákupu!

LiveActive.cz je internetový obchod se širokou nabídkou sportovních potřeb, nástrojů, přístrojů a doplňků pro snadnější hubnutí od světoznámých výrobců jako jsou Reebok, Gymbit, Adidas, Tunturi, Robust, Lifegear, Spokey a další. Stránky LiveActive patří společnosti s názvem Studio Moderna. Studio Moderna je slovinská společnost, která momentálně podniká ve 21 zemích ve střední a východní Evropě. Od roku 1992 založila značky Top Shop, Dormeo, Kosmodisk a Stilago a stali se tak známými pro miliony spotřebitelů, kteří se spokojeni pravidelně vrací. Jejich motem je “Zákazník je vždy na prvním místě”.

Na stránkách LiveActive naleznete v sekci Fitness vysoce kvalitní příslušenství, které si zamilujete a proměníte tak Váš domov ve Vaši nejoblíbenější posilovnu. Můžete si vybrat z mnoha rotopedů, běžeckých, veslařských a eliptických trenažerů, činek, stepperů, posilovacích lavic a mnoha dalších doplňků, díky kterým dosáhnete svých fitmess cílů rychle a s úsměvem na rtech. Dáváte přednost spíše sportu než fitness? Ukažte naplno svou lásku ke sportu se sportovním vybavením LiveActive. Zlepšete si náladu a posilíte tělo. Ať už vyznáváte týmové (fotbal, basketbal, volejbal, stolní tenis, badminton, Speedminton) nebo individuální sporty (běhání, box), vše co potřebujete jak tedy pro sport (boty, sportovní doplňky), ale i pro volný čas, najdete v kategorii Sport. V kategorii Outdoor naleznete stany, spací pytle, kempingové a turistické potřeby jako například batohy. Samozřejmou součástí jsou také příslušenství a vybavení na grilování.

Dále zde na webu LiveActive zakoupit i TV produkty známe z teleshopingu, například hubnoucí legíny HotShapers nebo posilovací stroj Leg Magic X či posilovač Gymbit Wonder Core Smart.

Jelikož pro LiveActive je zákazník na prvním místě, nabízí k Akci své produkty s mimořádnou slevou.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro LiveActive.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat