Jooka.cz

Jooka.cz - Poznej s námi svět!

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Invia.cz.

Popis obchodu

Vyplatíme vám zpět 0 % cashback z každého nákupu!

Jooka.cz je slevový portál zaměřený výhradně na zájezdy, pobyty a cestování. Motem Jooka.cz je “Poznej s námi svět!” a také podle toho vypadají její velmi zajímavé nabídky pobytů z celého světa. Nabízí jak exotické destinace jako je například Keňa nebo Egypt, tak i evropská zajímavá místa z Rakouska, Nizozemska, Francie, Velké Británie, Německa, České republiky a dalších zemí. Každý den Vám Jooka.cz přináší ty nejlepší nabídky, které pečlivě vybírá tým zkušených specialistů. Určitě si vyberete jak pro sebe, tak i pro Vaše blízké. Co může být lepším dárkem než nezapomenutelný zájezd?

Portál Jooka spolupracuje s vyhlášenými a spolehlivými cestovnými kancelářemi - Čedok, Tempo Tours Praha, České kormidlo, Color Travel, Neckermann, Pragoutour, Garda Travel, Atis, Fantasy Travel a Fede.

Jooka je členem vyhlášených asociací ACK ČR (Asociace cestovních kanceláří České republiky) a APEK (Asociace pro elektronickou komerci).
Jooka je také pyšným držitelem certifikátu “Garance spokojenosti - ověřený portál”.

V zájmu zlepšení kvality nabídek na slevových portálech se Jooka rozhodla připojit k iniciativě Bloklist.cz v rámci které se informuje o problémových společnostech v oblasti cestovního ruchu. Od bloklistu si do budoucna slibují kultivaci slevového trhu a vyšší spokojenost klientů díky kvalitnějším nabídkám. V současné době se k iniciativě přidalo více jak 40 slevových portálů.

Registrovaní uživatelé se mohou těšit na pravidelné newslettery s aktuálními výhodnými nabídkami.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat