Guns&Tuxedos.com

Získejte 5 % zpět z Vašeho nákupu

Nejen obleky pro muže, kteří vědí, že hra trvá do posledního hvizdu. A prohrává pouze ten, kdo se považuje za poraženého. Guns & Tuxedos deklaruje příslušnost k vymírajícímu druhu gentlemanů.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 637 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Guns&Tuxedos.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Guns&Tuxedos.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 5 % cashback z každého nákupu!

Guns & Tuxedos obléká muže s přesvědčením, že dobrý styl se neomezuje věkem, životním stylem ani typem postavy. Zakládá si na eleganci a úrovni vhodné téměř pro každou příležitost, zaměřuje se na kvalitní a rafinované detaily. V e-shopu najdete elegantní pánské oblečení včetně svatebních obleků, obuv a doplňky. Značka Guns & Tuxedos vám zajistí, že budete za každých okolností vypadat skvěle.

Obleky a košile

Perfektní střih, pozornost k detailu, pohodlí a především bezvadný styl. Obleky Guns & Tuxedos splňují požadavky na eleganci a úroveň vhodnou pro téměř každou příležitost. Stylové, všestranné a jednoduché košile jsou pak čistou esencí klasiky.

Bundy a kabáty

Elegantní nebo sportovní bunda je základním prvkem šatníku každého muže. Guns & Tuxedos zajišťuje styl a komfort ve všech povětrnostních podmínkách. A kabáty? Ztělesňují charakter i eleganci a skvěle doplňují váš formální i neformální styl.

Obuv a doplňky

O celkovém dojmu rozhodují detaily. V Guns & Tuxedos s jistotou najdete stylový pár bot odpovídající nejen zvolenému obleku, ale i příležitosti. Vyberte si ke svému stylu ideální doplňky. Kravaty a kapesníky dokonale sladíte pro každou situaci.

Elegance na míru

Guns & Tuxedos nabízí mužům alternativu kvalitního krejčovství jako protiváhu masové, kvantitativní výroby. Prioritou značky je kvalita a pozornost k detailu. Krejčovství Guns & Tuxedos spolupracuje s renomovanými výrobci tkanin a zkušenými krejčími.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Guns&Tuxedos.com si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat