Guns&Tuxedos.com

Nejen obleky pro muže, kteří vědí, že hra trvá do posledního hvizdu. A prohrává pouze ten, kdo se považuje za poraženého. Guns & Tuxedos deklaruje příslušnost k vymírajícímu druhu gentlemanů.

Získejte 5 % zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 615 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Guns&Tuxedos.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Guns&Tuxedos.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 5 % cashback z každého nákupu!

Guns & Tuxedos obléká muže s přesvědčením, že dobrý styl se neomezuje věkem, životním stylem ani typem postavy. Zakládá si na eleganci a úrovni vhodné téměř pro každou příležitost, zaměřuje se na kvalitní a rafinované detaily. V e-shopu najdete elegantní pánské oblečení včetně svatebních obleků, obuv a doplňky. Značka Guns & Tuxedos vám zajistí, že budete za každých okolností vypadat skvěle.

Obleky a košile

Perfektní střih, pozornost k detailu, pohodlí a především bezvadný styl. Obleky Guns & Tuxedos splňují požadavky na eleganci a úroveň vhodnou pro téměř každou příležitost. Stylové, všestranné a jednoduché košile jsou pak čistou esencí klasiky.

Bundy a kabáty

Elegantní nebo sportovní bunda je základním prvkem šatníku každého muže. Guns & Tuxedos zajišťuje styl a komfort ve všech povětrnostních podmínkách. A kabáty? Ztělesňují charakter i eleganci a skvěle doplňují váš formální i neformální styl.

Obuv a doplňky

O celkovém dojmu rozhodují detaily. V Guns & Tuxedos s jistotou najdete stylový pár bot odpovídající nejen zvolenému obleku, ale i příležitosti. Vyberte si ke svému stylu ideální doplňky. Kravaty a kapesníky dokonale sladíte pro každou situaci.

Elegance na míru

Guns & Tuxedos nabízí mužům alternativu kvalitního krejčovství jako protiváhu masové, kvantitativní výroby. Prioritou značky je kvalita a pozornost k detailu. Krejčovství Guns & Tuxedos spolupracuje s renomovanými výrobci tkanin a zkušenými krejčími.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google