E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Gas International - spolehlivý dodavatel energií

Chcete mít přehled nad tím, kolik utrácíte za energie a hledáte dodavatele, který vám ulehčí vaše starosti a sníží náklady ve vaší domácnosti? V tom případě byste určitě měli zavítat na webové stránky české společnosti Gasint.cz, která nabízí lákavě nízké ceny za plyn a elektřinu. 

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 917 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Gas International

Individuální přístup

Gasint.cz na trhu s energiemi působí dostatečně dlouho. Může vám tak poskytnout nejen výhodné ceny, ale i dokonalý servis v péči o zákazníky. Jak uvádějí na svých stránkách, v Gasint.cz s vámi detailně projdou vaše vyúčtování, navrhnou úpravy a vyčíslí úspory a výhody přímo pro vás. Konečně tak budete efektivně šetřit na svých nákladech. A v případě, že potřebujete ve vaší domácnosti například nový plynový kotel, není problém. Můžete získat dotaci.

Kategorie na Gasint.cz

Webové stránky Gasint.cz jsou jednoduché a přehledné, abyste neztráceli ani chvíli ze svého času a mohli si všechno zařídit z pohodlí domova. 

Produkty - elektřina a zemní plyn pro domácnosti i firmy od českého dodavatele. Férové jednání, profesionalita a hlavně dlouhodobá péče, to vše tady najdete. V této kategorii navíc objevíte bonusy, jako nový plynový kotel v ceně plynu. V Gasint.cz vám pomůžou s jeho pořízením, instalací a nastavením.

Služby - v této kategorii naleznete veškeré služby, které vám tento dodavatel poskytne a není jich málo! Kromě instalace kotle se můžete na Gasint.cz spolehnout i v jiných směrech a v případě, že nebudete spokojení se svojí stávající smlouvou, i to není problém. Není nutné si hned měnit dodavatele, v Gasint.cz vám vaší stávající smlouvu zdarma zkontrolují a poradí vám s její změnou.

Ušetřete dvojnásobně

Nejen že ušetříte na vašich energiích, ale my vám k tomu ještě pár korunek přihodíme. Díky cashbacku Plné Peněženky totiž můžete získat nějaké peníze zpět za uzavření smlouvy s Gasint.cz. Stačí se prokliknout na Gasint.cz a nechte si na váš účet zaslat zpátky až 900,25 korun.

A jak jsou spokojení klienti Gasint.cz?

Nejlepší vizitkou firmy je spokojený zákazník. Inspirujte se příběhy klientů a přidejte se mezi ně. Gasint.cz vám připraví nabídku na míru, veškerou agendu s přestupem od vašeho stávajícího dodavatele vyřídí za vás a vy už budete jenom šetřit své měsíční výdaje za energie. Stejně jako více než 5 000 spokojených zákazníků tohoto dodavatele.

  • Pan Hlaváček hodnotí Gasint.cz naprosto kladně a připojuje komentář o zařizování nového kotle:

,,V zimě nám dosloužil starý plynový kotel, a tak jsme ihned potřebovali nový. Na internetu jsem našel stránky Gasint.cz. Firmu jsem kontaktoval, jejich odezva byla okamžitá a nabídka zajímavá. Poradili mi s výběrem kotle, navíc oceňuji, že montáž proběhla rychle."

  • Paní Slezáková si tohoto dodavatele také nemůže vynachválit, protože jí ušetřil spoustu potřebných financí:

„Jako maminka na rodičovské dovolené musím přemýšlet nad každou korunou. I proto jsem se začala zajímat o jiné než dosavadní nabídky energií a v Gasint.cz mi vyšli vstříc. Ocenila jsem nejen dobrý tarif, ale i bonusy navíc, díky kterým je celková částka za energie mnohem nižší. Výhodou je, že vše lze zařídit online a po telefonu a nemusím s dětmi nikam chodit a něco složitě vyřizovat.”

  • Pan Kněz se přidává k přehlídce kladných reakcí a doplňuje je o zkušenost s kotlíkovou dotací:

„Žádal jsem si o kotlíkovou dotaci, ale nedosáhl jsem na ni. Tak jsem vyzkoušel oslovit Gasint.cz. Nakonec jsem nemusel nic platit, dostal jsem nový kotel a navíc teď platím o 1 600 Kč méně každý měsíc za plyn.“

 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat