až 692,5 Kč zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Gas International - spolehlivý dodavatel energií

Chcete mít přehled nad tím, kolik utrácíte za energie a hledáte dodavatele, který vám ulehčí vaše starosti a sníží náklady ve vaší domácnosti? V tom případě byste určitě měli zavítat na webové stránky české společnosti Gasint.cz, která nabízí lákavě nízké ceny za plyn a elektřinu. 

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 759 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Gas International

Individuální přístup

Gasint.cz na trhu s energiemi působí dostatečně dlouho. Může vám tak poskytnout nejen výhodné ceny, ale i dokonalý servis v péči o zákazníky. Jak uvádějí na svých stránkách, v Gasint.cz s vámi detailně projdou vaše vyúčtování, navrhnou úpravy a vyčíslí úspory a výhody přímo pro vás. Konečně tak budete efektivně šetřit na svých nákladech. A v případě, že potřebujete ve vaší domácnosti například nový plynový kotel, není problém. Můžete získat dotaci.

Kategorie na Gasint.cz

Webové stránky Gasint.cz jsou jednoduché a přehledné, abyste neztráceli ani chvíli ze svého času a mohli si všechno zařídit z pohodlí domova. 

Produkty - elektřina a zemní plyn pro domácnosti i firmy od českého dodavatele. Férové jednání, profesionalita a hlavně dlouhodobá péče, to vše tady najdete. V této kategorii navíc objevíte bonusy, jako nový plynový kotel v ceně plynu. V Gasint.cz vám pomůžou s jeho pořízením, instalací a nastavením.

Služby - v této kategorii naleznete veškeré služby, které vám tento dodavatel poskytne a není jich málo! Kromě instalace kotle se můžete na Gasint.cz spolehnout i v jiných směrech a v případě, že nebudete spokojení se svojí stávající smlouvou, i to není problém. Není nutné si hned měnit dodavatele, v Gasint.cz vám vaší stávající smlouvu zdarma zkontrolují a poradí vám s její změnou.

Ušetřete dvojnásobně

Nejen že ušetříte na vašich energiích, ale my vám k tomu ještě pár korunek přihodíme. Díky cashbacku Plné Peněženky totiž můžete získat nějaké peníze zpět za uzavření smlouvy s Gasint.cz. Stačí se prokliknout na Gasint.cz a nechte si na váš účet zaslat zpátky až 900,25 korun.

A jak jsou spokojení klienti Gasint.cz?

Nejlepší vizitkou firmy je spokojený zákazník. Inspirujte se příběhy klientů a přidejte se mezi ně. Gasint.cz vám připraví nabídku na míru, veškerou agendu s přestupem od vašeho stávajícího dodavatele vyřídí za vás a vy už budete jenom šetřit své měsíční výdaje za energie. Stejně jako více než 5 000 spokojených zákazníků tohoto dodavatele.

 • Pan Hlaváček hodnotí Gasint.cz naprosto kladně a připojuje komentář o zařizování nového kotle:

,,V zimě nám dosloužil starý plynový kotel, a tak jsme ihned potřebovali nový. Na internetu jsem našel stránky Gasint.cz. Firmu jsem kontaktoval, jejich odezva byla okamžitá a nabídka zajímavá. Poradili mi s výběrem kotle, navíc oceňuji, že montáž proběhla rychle."

 • Paní Slezáková si tohoto dodavatele také nemůže vynachválit, protože jí ušetřil spoustu potřebných financí:

„Jako maminka na rodičovské dovolené musím přemýšlet nad každou korunou. I proto jsem se začala zajímat o jiné než dosavadní nabídky energií a v Gasint.cz mi vyšli vstříc. Ocenila jsem nejen dobrý tarif, ale i bonusy navíc, díky kterým je celková částka za energie mnohem nižší. Výhodou je, že vše lze zařídit online a po telefonu a nemusím s dětmi nikam chodit a něco složitě vyřizovat.”

 • Pan Kněz se přidává k přehlídce kladných reakcí a doplňuje je o zkušenost s kotlíkovou dotací:

„Žádal jsem si o kotlíkovou dotaci, ale nedosáhl jsem na ni. Tak jsem vyzkoušel oslovit Gasint.cz. Nakonec jsem nemusel nic platit, dostal jsem nový kotel a navíc teď platím o 1 600 Kč méně každý měsíc za plyn.“

 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět za uzavření smlouvy
  až 692,5 Kč
 • Peníze zpět za sjednání nové smlouvy na dodávání elektřiny
  538,5 Kč
 • Peníze zpět za sjednání nové smlouvy na dodávání plynu při spotřebě plynu méně jak 1,9 MWh/rok
  153,85 Kč
 • Peníze zpět za sjednání nové smlouvy na dodávání plynu při spotřebě plynu mezi 1,9 a 7,6 MWh/rok
  346,16 Kč
 • Peníze zpět za sjednání nové smlouvy na dodávání plynu při spotřebě plynu více jak 7,6 MWh/rok
  692,5 Kč

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat