Gas International

Váš dodavatel energií

Peněžní bonus až 900,25 Kč zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 30 %, proto získáte v obchodě až 900 Kč místo běžných 693 Kč.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 300 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup na stránkách Gas International?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít na stránky" z PlnaPenezenka.cz na web Gas International
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. Po zahájení odběru energií očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my vám rádi poradíme!

16 nákupů
10 uživatelů vyzkoušelo
934 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Nabídka Gas International

Peníze zpět za uzavření smlouvy
900
Přejít na stránky
Peníze zpět za sjednání nové smlouvy na dodávání elektřiny
700
Přejít na stránky
Peníze zpět za sjednání nové smlouvy na dodávání plynu při spotřebě plynu méně jak 1,9 MWh/rok
200
Přejít na stránky
Peníze zpět za sjednání nové smlouvy na dodávání plynu při spotřebě plynu mezi 1,9 a 7,6 MWh/rok
450
Přejít na stránky
Peníze zpět za sjednání nové smlouvy na dodávání plynu při spotřebě plynu více jak 7,6 MWh/rok
900
Přejít na stránky

Popis služby

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 900 Kč za uzavření smlouvy!

Gas International je ryze česká společnost, která si opravdu váží všech svých zákazníků. U této společnosti si můžete být jisti, že získáte přehled nad tím, kolik utrácíte za energie. Šetřit můžete jak na výdajích za plyn, tak samozřejmě i na výdajích za elektřinu. Gas International je firma s lidskou tváří, férovou cenou a hlavně výjimečnými službami, které vám ulehčí starosti a sníží náklady ve vaší domácnosti. Využijte revolučních produktů, pomocí kterých ušetříte i desítky tisíc.

Na trhu s energiemi působí Gas International dostatečně dlouho. Může vám tak poskytnout nejen výhodné ceny, ale i dokonalý servis, zázemí v péči o zákazníky a další služby, díky kterým ušetříte.

Získejte naprosto individuální přístup. Gas International s Vámi projde vaše vyúčtování. Navrhne úpravy, vyčíslí úspory a výhody přímo pro vás. Konečně tak budete efektivně šetřit na svých nákladech.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google