Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 635 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Draps.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Draps.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 4 % cashback z každého nákupu!

Firma DRAPS je typická rodinná firma. V roce 1998, poté, co řadu let strávila v Oděvním podniku Prostějov, se paní ředitelka rozhodla začít vyrábět vlastní sportovní oblečení. Ze začátku to bylo jen pár šicích strojů v jedné malé místnosti, na kterých první švadleny šily sportovní oblečení pro úzký okruh zákaznic v Olomouci a okolí. Veškerá výroba vznikala až na objednávku, v nabídce bylo jen pár střihů a fazon, vše se šilo z jediného materiálu v několika základních barvách.

S rozvojem firmy a s prodejem výrobků začali pomáhat i oba synové zakladatelky a postupně společně firmu budovali až do její dnešní velikosti. První prodejní místa vznikala po celé České republice, zároveň se snažili oslovit i zákazníky na Slovensku a již řadu let dělají svým oblečením radost i v Německu. Ve snaze nabídnout co nejširší sortiment výrobků a kvalifikovaně pomoci s výběrem. Postupně otevřeli a dnes provozují 9 značkových prodejen.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Draps.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat