Bez registrace nezískáte peníze zpět z nákupu ve výši až 15 %! Registrujte se a získejte vstupní bonus 50 Kč! »

Právě zde nakupuje 35 uživatelů

DámeJídlo.cz

DámeJídlo.cz - Jídlo až ke dveřím jednoduše, rychle a spolehlivě!

Získejte až 3 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 20 %, proto získáte v obchodě až 3 % místo běžných 2.5 %.

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 15 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě DámeJídlo.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web DámeJídlo.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

85600+ nákupů
12000+ uživatelů vyzkoušelo
8 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
15 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět 3 % cashback z každého nákupu na DámeJídlo.cz!

Objednat si jídlo z oblíbené restaurace ve vašem okolí až domů nebo tam, kde se zrovna nacházíte umožňuje služba DámeJídlo.cz. Pokud si chcete dopřát dobré jídlo, ale právě nemůžete nebo nechcete jít do restaurace, využijte tento pohodlný rozvoz jídel všeho druhu. Do projektu jsou zapojeny nejrůznější restaurace v dané lokalitě. Rozvoz, to není jen pizza, ale jakékoliv jídlo, které daný podnik právě nabízí. Dovozem můžete ušetřit čas, který byste jinak strávili u vaření nebo přesunem do restaurace. Objednání je jednoduché, spolehlivé a rychlé.

Jak DámeJídlo vlastně funguje? Velmi jednoduše. Na internetových stránkách DámeJídlo.cz vyberete lokalitu, ve které se nacházíte, například město Praha. V dolní čísti stránky si vyberete podnik, který je váš oblíbený, nebo který vás zaujal. Máte chuť na konkrétní jídlo, například na sushi? Zadejte jej do vyhledávacího okénka. Upřesnit můžete své požadavky, například dobu doručení, cenu rozvozu nebo to, jak za jídlo zaplatíte. Zaplatit můžete kreditní kartou online, hotově při předání jídla nebo pomocí kreditů. Pamatujte však prosím na to, že použijete-li pro zaplacení objednávky dříve získané kredity, bude Vám o jejich hodnotu snížena výše objednávky, z níž se následně vypočítává cashback. Vybírat můžete i pokrmy v akci. V horní části menu se dá rychle vybrat ze základních druhů jídla. Je zde například nabídka pizzy, burgerů, těstovin, kebabu, sendvičů či ryb. Vybírat si však můžete i podle toho, jakou kuchyní se restaurace zabývá. Mezi nejoblíbenější patří italská, indická, asijská, mexická, řecká či samozřejmě česká kuchyně. Objednané jídlo si necháte dovézt, většinou za malý poplatek, avšak je zde také možnost si jej zdarma v restauraci vyzvednout sám.

Služba DámeJídlo funguje v mnoha městech ČR a stále se rozšiřuje. Nejvíce podniků je samozřejmě zastoupeno v Praze, Ostravě či Brně, ale stále se zapojují nové podniky i v dalších městech. Velmi užitečné jsou recenze zákazníků pro dané podniky. Tuto populární službu využívá stále více lidí a to i díky garanci spokojenosti a širokého výběru lokalit a podniků. Stačí párkrát kliknout a vaše jídlo je na cestě. Ušetříte drahocenný čas, který byste strávili návštěvou restaurace nebo vařením doma. Portál provozuje také rozvoz jídla na Slovensku.

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Na přání obchodu není možné získat cashback za nákup kreditů i ve formě dárkových poukazů a část objednávky hrazenou kredity. Vzhledem k technickému řešení mobilní aplikace Dáme Jídlo pak není možné získat cashback za objednávky provedené v rámci této aplikace.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody