3 až 6 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

BIGHOME.cz - prodejce interiérového vybavení

Bighome.cz je e-shop nabízející kvalitní a zároveň moderní nábytek, a to jak od spolehlivých dodavatelů z Česka, tak z dovozu. Díky obchodnímu modelu 'objednávek na zakázku' platíte za nábytek a bytové vybavení tu nejnižší možnou cenu.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 762 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o BIGHOME.cz

Krok s dobou jakožto jistota aktuálních interiérových trendů

Zaměstnanci Bighome.cz kladou obrovský důraz na to, aby nábytek, který e-shop nabízí, byl vždy moderní a držel se posledních trendů. V nabídce Bighome.cz tak naleznete nábytek, který se do běžných kamenných obchodů dostane třeba až za půl roku. Stojí za to tedy prohlížet e-shop i tehdy, když nic nutně nepotřebujete. Zajisté vám něco padne do oka a přehledné provedení webových stránek vám k tomu rovněž pomůže.

Co si můžu na Bighome.cz zakoupit?

Bighome.cz má opravdu široký sortiment, který bude vyhovovat jak každému typu interiéru, tak každému zákazníkovi. Na své si přijde opravdu každý. Vybírat můžete ze zboží, které skýtá vše od židle až po lustr.

 • Nábytek – tvoří z domova ten náš vlastní. Díky výběru na Bighome.cz si můžete pořídit nábytek do obýváku, ložnice, kuchyně, jídelny, pracovny, předsíně i dětského pokoje. To vše na jednom místě, 24 hodin denně.    
 • Doplňky – dodávají interiéru punc jedinečnosti. Bighome.cz nabízí hodiny, zrcadla, deky, polštáře, podušky a mnoho dalších jedinečných kousků, které jsou jako zrozené do vašeho domova.    
 • Svítidla – svítidel je v dnešní době na trhu nepřeberné zboží. Zaměstnanci e-shopu Bighome.cz pro vás vybrali ty, které opravdu stojí za to. Prohlédnout si je můžete na webu Bighome.cz a vybírat můžete v kategoriích lampy, stropní, nebo nástěnná svítidla.    
 • Koberce – jsou důležitou součástí interiéru. Nejenom, že jej dělají útulnějším a izolují chlad od nohou, ale také pohlcují ozvěnu, která by se při vašem pobytu v místnosti s holou podlahou ozývala. Koberec ve výrazných barvách se může rázem stát středem pozornosti ve vašem obýváku či ložnici.    
 • Dětský nábytek – zařizujete-li dětský pokojík, vše potřebné najdete v této sekci.

Jak ušetřit na Bighome.cz?

Zapomeňte na nákupy bez slev! Nejen, že na stránkách Bighome.cz najdete velké množství zboží v akčních nabídkách, a ještě víc můžete nyní ušetřit můžete díky Plné Peněžence. Proklikněte se skrze naše internetové stránky na e-shop Bighome.cz a ušetřete až 6 %.

Nakonec si nevyberu

Nábytek na stránkách Plné Peněženky najdete i jinde. Například e-shop s designovým nábytkem a bytovými doplňky Bonami.cz nebo online obchod s nábytkem Möbelix.cz.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  až 6 %
 • Zboží s akční cenou
  3 %
 • Ostatní zboží
  6 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat