Bellesfleurs.cz logo

Bellesfleurs.cz - květiny online

Chcete koupit své mamince, babičce, kamarádce, kolegyni, či dokonce tatínkovi nebo dědečkovi květinu k nějakému významnému dni, nebo jen tak pro radost?  Dnes už nemusíte chodit do květinářství a přemýšlet nad tím, z jakých druhů kvítí si kytici nechat svázat. Objednejte si již předvázané kytice a mnoho dalšího u e-shopu Bellesfleurs.cz a nechte si je dovézt přímo do domu.

Více o Bellesfleurs.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Bellesfleurs.cz

Chcete koupit své mamince, babičce, kamarádce, kolegyni, či dokonce tatínkovi nebo dědečkovi květinu k nějakému významnému dni, nebo jen tak pro radost?  Dnes už nemusíte chodit do květinářství a přemýšlet nad tím, z jakých druhů kvítí si kytici nechat svázat. Objednejte si již předvázané kytice a mnoho dalšího u e-shopu Bellesfleurs.cz a nechte si je dovézt přímo do domu.

Bellesfleurs.cz nejsou jen kytice

Ano, už i květiny si můžete objednat skrze onlinové stránky a nechat dovézt až domů. Velkou výhodou nákupu u Bellesfleurs.cz je široká doba doručení zásilky. Nejedná se však jen o uvázané kytice, dále si můžete vybrat ze speciálních květinových boxů, broží, čelenek, smutečních věnců a mnoho dalšího.

Jaké kategorie e-shop Bellesfleurs.cz nabízí?

 • Květiny - vybrat si budete moci podle druhu kvítí, jako jsou růže, gerbery a mini gerbery, frézie, lilie, anthrutia, alstromérie, karafiáty, chryzantémy, či orchideje.

 • Květinové boxy - v dnešní době velmi oblíbené a mezi lidmi populární. Box si budete moci vybrat i podle jeho velikosti a tvaru. K boxu můžete dále přidat i osobní vzkaz.

 • Vína, čokolády a doplňky - nechte svým milovaným ke květině přiložit i láhev dobrého vína, čokoládové pralinky, květinové brože nebo například čelenky s květy.

 • Dle příležitosti - dochází vám fantazie, ale víte, že hledáte květiny pro nějakou speciální příležitost? Pak využijte kategorie, kde najdete květinové ozdoby pro muže, ženy, na výročí a jako gratulace či přání brzkého uzdravení, z lásky, kytice pro firmy, dětské kytice, hrnkové rostliny, smuteční kytice a věnce, živé šperky, svatební kytice, kytice k MDŽ, kytice jako poděkování či omluva nebo ty jako přání k narození miminka.

 • Dle barvy - má váš milovaný oblíbenou barvu a chcete mu zrovna v té kytici či jiný doplněk věnovat? Vyberte si z barev, jako je například červená, fialová, zelená, růžová, oranžová, bílá nebo žlutá.

 • Svatební výzdoba - stránky Bellesfleurs.cz se zabývají i ozdbou těch nejdůležitějších dnů v životě, jakou například svatba rozhodně je. Nechte si tak prostory obřadu a oslav vyzdobit pravými odborníky na květiny. K výzdobě si můžete samozřejmě přikoupit svatební kytici pro nevěstu, ale také kytice pro maminky svatebčanů a družičky či ozdoby do klop do sak a na šaty hostů.

 • Květinové workshopy - jste úplný aranžérský amatér, nebo například jen květinový nadšenec a chcete se přiučit něčemu něčemu? Pak jste právě vy tím vhodným člověkem na květinové kurzy pořádné Bellesfleurs.cz. Kromě právě s květinami se zde naučíte vyrábět dekorace do bytu, domu i zahrady. Kromě klasických kurzů si budete moci vybrat i ty tématické, kdy budete mít možnost vyrobit si dekorace na podzim, Velikonoce či například adventní věnce.

 • Výzdoba kanceláří - chtěli byste si pracovní prostory více vyzdobit a myslíte si, že právě přítomnost květin je to, co vám tam chybí? Pak využijte služeb Bellesfleurs.cz nechte si pravidelně dovážet čerstvě řezané a aranžované květiny do společenských prostor, dále si můžete například najmout i rostliny včetně zavlažovacích systémů. Bellesfleurs.cz nabízí svým zákazníkům i jejich pravidelnou údržbu, takže budete mít o jejich péči dobře postaráno.

Jak ušetřit na Bellesfleurs.cz

Ušetřete díky Plné Peněžence a cashbacku a zajistěte si tak o několik procent levnější nákup. Proklikněte se skrze internetové stránky Plné Peněženky na e-shopu BellesFreurs.cz, nakupte a získejte zpět 5,25 % z nákupu.

Doručení po Praze

V případě, že bydlíte v Praze a objednáte si u Bellesfleurs.cz zásilku, můžete si ji nechat dovézt jakýkoliv den v týdnu, a to 24 hodin denně! Při objednávce s doručením v době 7:00 až 18:59 si za dopravu připlatíte 149 Kč ve dnech pracovních, o víkendu či svátcích 199 Kč. V časovém rozmezí mezi 19:00 až 6:59 si připlatíte 199 Kč, a to jak v pracovních dnech, tak o víkendu a svátcích. To platí u zásilky, které bude doručena po 3 hodinách od objednání. V případě expresního doručení do 1,5 hodiny po objednání si zaplatíte v pracovním týdnu  v rozmezí 7:00 až 18:59 199 Kč, o víkendu a svátcích 299 Kč. Tato částka platí i pro doručení ve všech dnech v čase od 19:00 do 6:59.

Při nákupu na dobírku u příjemce si na dopravě připlatíte 40 Kč, při objednávce na dobírku u objednavatele, není-li příjemcem zaplatíte 149 Kč. V případě, že se rozhodnete vrátit zásilku prodejci si připravte v pracovních dnech 149 Kč a o víkendu a svátcích 199 Kč.

Doručení po celé České republice

Ve dnech od úterý do pátku si své objednávky můžete nechat dovézt  v časovém horizontu od 08:00 do 19:00 za příplatek 249 Kč. Za opakované doručení pak zaplatíte stejnou částku.

Nevybrali jste si z nabídky e-shopu Bellesfleurs.cz?

Podívejte se na další obchody s rozvozem květin. Velké oblíbenost našich zákazníků se těší e-shop s květinami Florea.cz, doručování květin poskytuje také obchod KvětinyExpress.

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Služby a ostatní

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 900

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +181 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 830 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 928 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus