E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Bellesfleurs.cz - květiny online

Chcete koupit své mamince, babičce, kamarádce, kolegyni, či dokonce tatínkovi nebo dědečkovi květinu k nějakému významnému dni, nebo jen tak pro radost?  Dnes už nemusíte chodit do květinářství a přemýšlet nad tím, z jakých druhů kvítí si kytici nechat svázat. Objednejte si již předvázané kytice a mnoho dalšího u e-shopu Bellesfleurs.cz a nechte si je dovézt přímo do domu.

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Florea.cz .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 747 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Bellesfleurs.cz

Bellesfleurs.cz nejsou jen kytice

Ano, už i květiny si můžete objednat skrze onlinové stránky a nechat dovézt až domů. Velkou výhodou nákupu u Bellesfleurs.cz je široká doba doručení zásilky. Nejedná se však jen o uvázané kytice, dále si můžete vybrat ze speciálních květinových boxů, broží, čelenek, smutečních věnců a mnoho dalšího.

Jaké kategorie e-shop Bellesfleurs.cz nabízí?

  • Květiny - vybrat si budete moci podle druhu kvítí, jako jsou růže, gerbery a mini gerbery, frézie, lilie, anthrutia, alstromérie, karafiáty, chryzantémy, či orchideje.

  • Květinové boxy - v dnešní době velmi oblíbené a mezi lidmi populární. Box si budete moci vybrat i podle jeho velikosti a tvaru. K boxu můžete dále přidat i osobní vzkaz.

  • Vína, čokolády a doplňky - nechte svým milovaným ke květině přiložit i láhev dobrého vína, čokoládové pralinky, květinové brože nebo například čelenky s květy.

  • Dle příležitosti - dochází vám fantazie, ale víte, že hledáte květiny pro nějakou speciální příležitost? Pak využijte kategorie, kde najdete květinové ozdoby pro muže, ženy, na výročí a jako gratulace či přání brzkého uzdravení, z lásky, kytice pro firmy, dětské kytice, hrnkové rostliny, smuteční kytice a věnce, živé šperky, svatební kytice, kytice k MDŽ, kytice jako poděkování či omluva nebo ty jako přání k narození miminka.

  • Dle barvy - má váš milovaný oblíbenou barvu a chcete mu zrovna v té kytici či jiný doplněk věnovat? Vyberte si z barev, jako je například červená, fialová, zelená, růžová, oranžová, bílá nebo žlutá.

  • Svatební výzdoba - stránky Bellesfleurs.cz se zabývají i ozdbou těch nejdůležitějších dnů v životě, jakou například svatba rozhodně je. Nechte si tak prostory obřadu a oslav vyzdobit pravými odborníky na květiny. K výzdobě si můžete samozřejmě přikoupit svatební kytici pro nevěstu, ale také kytice pro maminky svatebčanů a družičky či ozdoby do klop do sak a na šaty hostů.

  • Květinové workshopy - jste úplný aranžérský amatér, nebo například jen květinový nadšenec a chcete se přiučit něčemu něčemu? Pak jste právě vy tím vhodným člověkem na květinové kurzy pořádné Bellesfleurs.cz. Kromě právě s květinami se zde naučíte vyrábět dekorace do bytu, domu i zahrady. Kromě klasických kurzů si budete moci vybrat i ty tématické, kdy budete mít možnost vyrobit si dekorace na podzim, Velikonoce či například adventní věnce.

  • Výzdoba kanceláří - chtěli byste si pracovní prostory více vyzdobit a myslíte si, že právě přítomnost květin je to, co vám tam chybí? Pak využijte služeb Bellesfleurs.cz nechte si pravidelně dovážet čerstvě řezané a aranžované květiny do společenských prostor, dále si můžete například najmout i rostliny včetně zavlažovacích systémů. Bellesfleurs.cz nabízí svým zákazníkům i jejich pravidelnou údržbu, takže budete mít o jejich péči dobře postaráno.

Jak ušetřit na Bellesfleurs.cz

Ušetřete díky Plné Peněžence a cashbacku a zajistěte si tak o několik procent levnější nákup. Proklikněte se skrze internetové stránky Plné Peněženky na e-shopu BellesFreurs.cz, nakupte a získejte zpět 5,25 % z nákupu.

Doručení po Praze

V případě, že bydlíte v Praze a objednáte si u Bellesfleurs.cz zásilku, můžete si ji nechat dovézt jakýkoliv den v týdnu, a to 24 hodin denně! Při objednávce s doručením v době 7:00 až 18:59 si za dopravu připlatíte 149 Kč ve dnech pracovních, o víkendu či svátcích 199 Kč. V časovém rozmezí mezi 19:00 až 6:59 si připlatíte 199 Kč, a to jak v pracovních dnech, tak o víkendu a svátcích. To platí u zásilky, které bude doručena po 3 hodinách od objednání. V případě expresního doručení do 1,5 hodiny po objednání si zaplatíte v pracovním týdnu  v rozmezí 7:00 až 18:59 199 Kč, o víkendu a svátcích 299 Kč. Tato částka platí i pro doručení ve všech dnech v čase od 19:00 do 6:59.

Při nákupu na dobírku u příjemce si na dopravě připlatíte 40 Kč, při objednávce na dobírku u objednavatele, není-li příjemcem zaplatíte 149 Kč. V případě, že se rozhodnete vrátit zásilku prodejci si připravte v pracovních dnech 149 Kč a o víkendu a svátcích 199 Kč.

Doručení po celé České republice

Ve dnech od úterý do pátku si své objednávky můžete nechat dovézt  v časovém horizontu od 08:00 do 19:00 za příplatek 249 Kč. Za opakované doručení pak zaplatíte stejnou částku.

Nevybrali jste si z nabídky e-shopu Bellesfleurs.cz?

Podívejte se na další obchody s rozvozem květin. Velké oblíbenost našich zákazníků se těší e-shop s květinami Florea.cz, doručování květin poskytuje také obchod KvětinyExpress.

 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat