Arno.cz logo

Arno.cz – boty na léto i zimu

Doména e-shopu Arno.cz je zimní obuv Kamik a letní gumičková obuv Rock Springs. Vaše nohy tak s nimi budou v pohodlí po celý rok.

Více o Arno.cz

Peníze zpět z nákupu

5,5 %

O Arno.cz

Na Arno.cz nejsou boty jen produktem, ale životním stylem. Obujte se u nich na léto i zimu a ve volných chvílích si počtete na jejich nápaditém, botami inspirovaném blogu.

Zaměřují se na vycházkovou obuv, lodičky, polobotky z kvalitní kůže,  mokasíny a také nadměrnou obuv. V nabídce najdete i obuv pro myslivce značky Kamik. V e-shopu se setkáte s těmito kategoriemi:

  • Dámská obuv - kategorie obuvi s detailním členěním podle typou bot, například baleríny, kotníčková obuv, Kozačky, letní boty, celoroční boty, mokasíny, pantofle, společenské boty, tenisky a mnohé další členění, najdete zde také obuv s nadměrnou šířkou či velikostí.
  • Pánská obuv - vybírejte z široké nabídky pánské obuvi, v e-shopu najdete přehledné podrobné členění, například kotníkovou obuv, tenisky, vycházkovou obuv, sandály, celoroční boty, zdravotní obuv, žabky a další.
  • Dětská obuv - to je kvalitní zdravotně nezávadná obuv pro děti podle typu bot, například sportovní boty, sandály apod.
  • Oděvy - Arno nabízí dámské kostýmy, trička, saka, bundy a také lyžařské oblečení
  • Značky - najdete tu obuv značek jako Tamaris, Jana, Mustang, New Balance, ale i méně známé značky jako Kamik, Power a mnohé další.
  • Doplňky - mezi doplňky najdete dámské kabelky, tašky přes rameno, batohy, peněženky, kufříky, obouvací lžíce, ortopedické pomůcky, vložky do bot, napínáky, tkaničky, opasky a jiné.

Jak mohu nákupem obuvi ušetřit?

Kvalitní boty nakoupené se slevou v podobě cashbacku od Plné Peněženky vám jistě udělají radost. Prokliknutím se na e-shop Arno.cz například zde, můžete dále vybírat a nakupovat tak, jak jste zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Pak zkuste na stránkách Plné Peněženky v kategorii Boty mrknout po jiných prodejcích bot. Najdete tam například internetový obchod s obuví Halbo.cz nebo e-shop se sneakerskami a jinými sportovními botami FootShop.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit