BodyFlirt - originální ženský look

9. 9. 2017

 

Bodyflirt je značkou Bonprix, která je vhodná pro všechny sebevědomé ženy, které chtějí již na první pohled oslňovat svou elegancí a vytříbeným stylem – tomu ostatně napovídá i „heslo“ této módy: „sebejistá a nezávislá“. Katalog je opravdu rozsáhlý, obsahuje hned několik desítek stránek s oblečením, což znamená, že výběr je doslova nepřeberný. Zaměření Bodyflirtu je rovněž široké, v katalogu se objevují šaty, kalhoty, sukně, topy, tuniky, halenky a trička, svetry, plavky, ale také bundy, kabáty a saka…

Co se stylu týče, boží od Bodyflirt se vyznačuje především „čistým“ designem a jednoduchostí střihu, který zdůrazňuje ženské křivky a ladnost pohybů. Veškeré oblečení působí velmi jednoduše a přesto ladně, není třeba zbytečných přehnaných okras, naopak. Správné oblečení nemá přebíjet přirozenou krásu, jen ji vkusně doplňovat, což Bodyflirt oblečení zcela jistě splňuje.
 

Bodyflirt - různé materiály,vzory,barvy

Firma Bodyflirt pracuje s nejrůznějšími materiály i vzory – například s právě módními proužky a puntíky nebo květinovými vzory. Zanedbatelný není ani způsob, jak Bodyflirt pracuje s barvami – pastelové barvy v jednotlivých kusech podtrhují ženskost a jemnost, černobíle provedené kusy oblečení zase prudkou eleganci a vkus pro módu. Výhodou je, že většina zboží je vyvedená hned v několika barvách, tudíž má potenciální zákazník mnohem širší výběr a může si vybrat barvu, která mu sluší.

Velkou část zboží Bodyflirt tvoří dámské šaty – dlouhé, krátké, volné, upnuté, barevné, černé; ale vždy módní. Mnoho z těchto šatů je vhodných nejen na běžné denní nošení, ale také na méně formální večerní události, do divadla, na pracovní schůzku anebo k mnohým jiným „výjimečnějším“ příležitostem. Šaty jsou pravděpodobně nejvýraznějším artiklem Bodyflirtu, protože nejvíce pasují do konceptu a představ, které tato firma vytyčila – tvořit oblečení pro sebevědomé ženy. A co je více ženského než dobře vybrané šaty?

Další významnou položkou jsou topy a tuniky – obojí je ve všech případech zajímavě řešeno a v katalogu lze nalézt spoustu neotřelých modelů, střihů a motivů, které jen tak na ulici nepotkáte. Nejrůznější topy, halenky a trička svým počtem sice převyšují nabídku kalhot, nicméně i tato nabídka je rozsáhlá a jistě si každý vybere to své, neboť v oblasti kalhot je nepřeberné množství nejrůznějších stylů, střihů a barev, které perfektně korespondují s horními díly oblečení, čili jistě dobře doplní outfit, o kterém máte představu.

Bundy a kabáty z nabídky sice nejsou příliš vhodné do vyloženě zimního dne, nicméně během studenějšího počasí poslouží a zahřejí zcela dostatečně. Navíc mají perfektní módní vzezření a tak žádný sychravý podzimní den nebude nudný.

Menší složkou sortimentu je další sezónní oblečení a to plavky; nicméně kvalita je důležitější než kvantita. Tímto se zřejmě Bodyflirt v oblasti plavek řídí a tak výběr bude nesnadný – ne proto, že snad Bodyflirt nabízí menší počet provedení plavek a zákaznicím by se tím pádem z této nabídky nezamlouvaly ani jedny, ale právě proto, že si pravděpodobně nebudou schopny vybrat jen jedny.

Ceny jsou pro zákazníky příznivé; přestože oblečení působí luxusním a drahým dojmem, jeho cena zřejmě příjemně překvapí. Kvalita totiž cenu značně (snad není přehnané tvrzení, že až několikanásobně) převyšuje.