BodyFlirt - originální ženský look

Co v článku najdete?

 

Bodyflirt je značkou Bonprix, která je vhodná pro všechny sebevědomé ženy, které chtějí již na první pohled oslňovat svou elegancí a vytříbeným stylem – tomu ostatně napovídá i „heslo“ této módy: „sebejistá a nezávislá“. Katalog je opravdu rozsáhlý, obsahuje hned několik desítek stránek s oblečením, což znamená, že výběr je doslova nepřeberný. Zaměření Bodyflirtu je rovněž široké, v katalogu se objevují šaty, kalhoty, sukně, topy, tuniky, halenky a trička, svetry, plavky, ale také bundy, kabáty a saka…

Co se stylu týče, boží od Bodyflirt se vyznačuje především „čistým“ designem a jednoduchostí střihu, který zdůrazňuje ženské křivky a ladnost pohybů. Veškeré oblečení působí velmi jednoduše a přesto ladně, není třeba zbytečných přehnaných okras, naopak. Správné oblečení nemá přebíjet přirozenou krásu, jen ji vkusně doplňovat, což Bodyflirt oblečení zcela jistě splňuje.
 

Bodyflirt - různé materiály,vzory,barvy

Firma Bodyflirt pracuje s nejrůznějšími materiály i vzory – například s právě módními proužky a puntíky nebo květinovými vzory. Zanedbatelný není ani způsob, jak Bodyflirt pracuje s barvami – pastelové barvy v jednotlivých kusech podtrhují ženskost a jemnost, černobíle provedené kusy oblečení zase prudkou eleganci a vkus pro módu. Výhodou je, že většina zboží je vyvedená hned v několika barvách, tudíž má potenciální zákazník mnohem širší výběr a může si vybrat barvu, která mu sluší.

Velkou část zboží Bodyflirt tvoří dámské šaty – dlouhé, krátké, volné, upnuté, barevné, černé; ale vždy módní. Mnoho z těchto šatů je vhodných nejen na běžné denní nošení, ale také na méně formální večerní události, do divadla, na pracovní schůzku anebo k mnohým jiným „výjimečnějším“ příležitostem. Šaty jsou pravděpodobně nejvýraznějším artiklem Bodyflirtu, protože nejvíce pasují do konceptu a představ, které tato firma vytyčila – tvořit oblečení pro sebevědomé ženy. A co je více ženského než dobře vybrané šaty?

Další významnou položkou jsou topy a tuniky – obojí je ve všech případech zajímavě řešeno a v katalogu lze nalézt spoustu neotřelých modelů, střihů a motivů, které jen tak na ulici nepotkáte. Nejrůznější topy, halenky a trička svým počtem sice převyšují nabídku kalhot, nicméně i tato nabídka je rozsáhlá a jistě si každý vybere to své, neboť v oblasti kalhot je nepřeberné množství nejrůznějších stylů, střihů a barev, které perfektně korespondují s horními díly oblečení, čili jistě dobře doplní outfit, o kterém máte představu.

Bundy a kabáty z nabídky sice nejsou příliš vhodné do vyloženě zimního dne, nicméně během studenějšího počasí poslouží a zahřejí zcela dostatečně. Navíc mají perfektní módní vzezření a tak žádný sychravý podzimní den nebude nudný.

Menší složkou sortimentu je další sezónní oblečení a to plavky; nicméně kvalita je důležitější než kvantita. Tímto se zřejmě Bodyflirt v oblasti plavek řídí a tak výběr bude nesnadný – ne proto, že snad Bodyflirt nabízí menší počet provedení plavek a zákaznicím by se tím pádem z této nabídky nezamlouvaly ani jedny, ale právě proto, že si pravděpodobně nebudou schopny vybrat jen jedny.

Ceny jsou pro zákazníky příznivé; přestože oblečení působí luxusním a drahým dojmem, jeho cena zřejmě příjemně překvapí. Kvalita totiž cenu značně (snad není přehnané tvrzení, že až několikanásobně) převyšuje.

 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat