Jak na Plné Peněžence získat víc peněz?

Připravili jsme pro vás přehled tipů, jak získat ještě více peněz přes PlnaPenezenka.cz. Komu se dneska nehodí nějaké peníze navíc? Využijte možnosti získání peněz na maximum. Na této stránce se dozvíte, jak se stát expertem v získání peněz přes PlnaPenezenka.cz:

 

 

  1. 1. Doporuč a získej až 6 000 Kč!

Po přihlášení k vašemu účtu najdete svůj osobní doporučovací odkaz. Tento odkaz pošlete známým a můžete získat až 6 000 Kč za jejich registraci. Za každého známého získáte 300 Kč, které vám vyplatíme na váš bankovní účet.

Doporučit známého

 

2. Lištička do prohlížeče

S lištičkou do prohlížeče už nikdy nepřijdete o cashback. Lištička vás spolehlivě upozorní, pokud se chystáte nakupovat v obchodě, který nabízí peníze zpět z nákupu. Upozorní vás také, pokud se chystáte nakupovat v obchodě, který sice peníze zpět nenabízí, ale můžete nakoupit v obchodě s podobným sortimentem a cashback odměnou. Za stažení lištičky získáte odměnu 10 Kč na váš účet.

Instalovat lištičku

 

3. Věrnostní program

Pokud přes Plnou Peněženku nakupujete pravidelně, můžete se těšit na vyšší odměny, než jaké od nás dostávají ostatní uživatelé. Věrní uživatelé se u nás mají vždy o pořádný kus lépe! Při pravidelném nakupování získáte až o 10 % větší odměny.

Více o programu

 

4. Akční nabídky v newsletterech

Sledujte akční nabídky, které zasíláme našim uživatelům prostřednictvím newsletterů. Několikrát do měsíce pro vás připravujeme akční zvýhodnění na nákupy v obchodech, které jsou aktuálně oblíbené.

Zapnout v nastavení

 

5. Náš Facebook a Twitter účet

O aktuálních akcích a slevách se dozvíte také na Facebooku a Twitteru. Doporučujeme sledovat Plnou Peněženku na vašich sociálních sítích.

Facebook Twitter

 

6. Propojení účtu s Facebookem

Propojte si Plnou Peněženku s účtem na Facebooku a my vám dáme odměnu 10 Kč. Navíc se vám zjednoduší přihlášení na jedno kliknutí.

Propojit účty