Jak uspět ve fotbalové tipovačce

Vítejte v našem průvodci fotbalovou tipovačkou! Chcete zvýšit své šance na výhru a užít si napínavou atmosféru turnaje? Připravili jsme pro vás několik užitečných tipů, jak efektivně tipovat, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Jak uspět ve fotbalové tipovačce

Nezáleží na tom, jestli jste nováček nebo zkušený tipér – náš průvodce vám pomůže maximalizovat vaše šance a udělat z tipování zábavnou a vzrušující aktivitu. Pojďme se společně podívat, jak na to!

1. Nejprve si přečtěte pravidla, a pokud s nimi souhlasíte, potvrďte váš zájem pokračovat ve hře. Pokud si v případě úspěchu nárokujete odměnu, je zapotřebí vyplnit i vaše jméno a příjmení. 

Na začátku natipujte všechny zápasy hrané ve skupinách (tedy od 14. do 26. června). Je to jistější, než když budete tipovat zápasy jednotlivých hracích dnů až na poslední chvíli. Zabráníte tomu, že na některé tipy zapomenete a zbytečně za ně dostanete nula bodů.

Zároveň vám to nebrání přizpůsobovat tipy průběžnému vývoji turnaje. Své tipy totiž můžete kdykoliv změnit, a to až do výkopu prvního zápasu hracího dne.

2. Nezapomeňte, že zápasy bude zapotřebí natipovat i ve vyřazovací části turnaje. Její jednotlivá kola začínají:

  • 29. 6. osmifinále
  • 5. 7. čtvrtfinále
  • 9. 7. semifinále
  • 14. 7. finále

Složení dvojic ve vyřazovací fázi bude známo až ve chvíli, kdy budeme znát všechny postupující. V každém případě ale budete mít možnost tipovat vždy už aspoň dva dny před začátkem zápasů.

3. Chcete si hru užít společně s vašimi přáteli? Založte tým! Je to jednoduché. Navíc zvýšíte šanci, že se budete radovat z výhry. Pro týmovou tipovačku jsou vypsané další speciální zajímavé ceny.

Jak na to? Nejprve uložte své tipy jako jednotlivec a pak se vám otevře možnost založit tým. Pod rozpisem vašich tipů se zobrazí box s tlačítkem Vytvořit tým. Ve vytvořeném týmu pak tipujete společně a hrajete o další hodnotné ceny.


Zakladatele týmu označujeme zároveň jako kapitána a má možnost přidávat další členy. Přes formulář můžete poslat emailovou pozvánku nebo zkopírovat a nasdílet speciální odkaz s pozvánkou. Nezapomeňte, že každý může být členem pouze jednoho týmu. Každý člen týmu musí být zároveň uživatelem Plné Peněženky. Pokud u nás vaši přátelé účet ještě nemají mohou si ho založit. Do hry se můžete přidat i v případě, že kamarád pošle pozvánku vám.

Tým může mít až 10 členů, ale skóre týmu bude vypočítáváno na základě součtu skóre pouze 5 členů s nejlepším skóre.

4. Nezapomeňte v průběhu turnaje nakupovat přes Plnou Peněženku. Podle množství nákupů v období od 14.6.2024 do 14.7.2024 vám přičteme bonus, kterým zhodnotíme vaše body získané za tipování. Za 1 nákup získáte 4 % bodů navíc, za | nákupy 7 % a za 3 nákupy 10 %.

A jak je to s bodovým hodnocením za tipy? 

1. Za správný tip na přesný výsledek získá soutěžící 5 bodů.
2. Za správný tip na vítěze nebo remízu, ale nesprávný tip na počet vstřelených gólů, získá soutěžící 3 body.
3. Za správný tip na počet vstřelených gólů pouze jednoho z týmů při nesprávném tipu na vítěze nebo remízu získá soutěžící 1 bod.

S těmito radami a strategiemi máte všechny potřebné informace k tomu, abyste se stali úspěšnými účastníky naší fotbalové tipovačky. Přejeme vám hodně štěstí a spoustu zábavy!