DesignShoes.cz

DesignShoes.cz - Boty s důrazem na design!

Získejte 5,25 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 5.25 % místo běžných 3.5 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 612 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě DesignShoes.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web DesignShoes.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

16 nákupů
14 uživatelů vyzkoušelo
43 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
63 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 5.25 % cashback z každého nákupu!

DesignShoes je internetový obchod, který Vám přináší ty nejkrásnější kousky značkových bot z Holandska, Anglie, Itálie, Španělska, Francie a spousty dalších zemí. Sortiment se neustále rozšiřuje a milovníci trendy a pohodlné obuvi si zde určitě vyberou pár právě pro ně.

V případě, že Vám boty z nějakého důvodu nesednou, máte možnost je do 60 dnů vrátit a nebo Vaše boty vyměnit za jinou velikost.

U objednávek v hodnotě nad 900,- Kč je poštovné zdarma. Osobní odběr je možný na Praze 3 v ulici Dalimilova 481/15.

Veškerá obuv je skladem takže odesílání probíhá do 24 hodin od objednání.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Cashback 7,5% na běžné zboží Cashback 3,5% na zboží ve výprodeji

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google