Nakupujte přes Plnou Peněženku a získejte milion korun. 1 000 000 Kč získá jeden z vás a šance je pro každého stejná. Stačí do konce května provést alespoň jeden nákup, potvrdit svou účast a jste ve hře!

Pro udržení v soutěži pak stačí nakoupit přes Plnou Peněženku alespoň jednou každý další měsíc. Milionem odměníme toho, kdo v soutěži vydrží nejdéle. Pro každého soutěžícího máme navíc okamžitou odměnu. Automaticky vám aktivujeme nejméně 3% zvýhodnění na všechny nákupy uskutečněné během setrvání ve hře.

Jak funguje Plná Peněženka

Na PlnáPeněženka.cz vyberete
výhodnou nabídku některého
ze stovek e-shopů

Ve zvoleném e-shopu výhodně
nakoupíte tak jak jste zvyklí
a zboží zaplatíte

Na účet vám připíšeme obvykle
5 - 10 % ceny vašeho nákupu
(někdy až 25 %)

Získané peníze (cashback),
si můžete nechat kdykoliv
vyplatit na váš bankovní účet
Vaše účast v soutěži již bohužel skončila.

Nejčastěji kladené otázky

 • ? Skutečně se hraje o finanční odměnu 1 000 000 Kč?
  Ano, jedné nebo jednomu z vás vyplatíme na konci hry částku 1 000 000 Kč. Zapojením do hry vám navíc aktivujeme 3% VIP zvýhodnění, díky kterému budete mít po celou dobu účasti v soutěži nejméně o 3 % vyšší odměny než běžní uživatelé.
 • ? Jak se do akce zapojím?
  Potvrzením své účasti na stránce www.plnapenezenka.cz/milion a alespoň jedním nákupem provedeným přes Plnou Peněženkou v období od 1.3. 2020 do 31. 5. 2020.
 • ? Kdo milion Kč získá?
  1 000 000 Kč obdrží uživatel, který se zapojí do akce potvrzením své účasti do 31. 5. 2020, bude mít na svém účtu alespoň jednu registrovanou a následně schválenou odměnu za nákup v období od 1. 3. do 31. 5. 2020 a počínaje červnem 2020 bude mít na svém účtu u Plné Peněženky alespoň jednu registrovanou a následně schválenou odměnu za nákup v každém následujícím měsíci.

  Hra končí, jakmile v ní zbyde poslední uživatel, který od počátku hry nakoupil přes Plnou Peněženku alespoň jednou ve všech předcházejících měsících.
 • ? Co se stane, když v jednom z měsíců zapomenu přes Plnou Peněženku nakoupit?
  V takovém případě ze hry o 1 000 000 Kč vypadáváte. Pro udržení v soutěži je nezbytné provést alespoň jeden nákup v každém po sobě jdoucím měsíci.
 • ? Mohu nějak vypadnutí ze hry o milion Kč předejít?
  Především tím, že v každém kalendářním měsíci získáte alespoň jednu registrovanou a následně potvrzenou cashback odměnu za nákup.

  Ujistěte se také, že máte povolené odebírání našich e-mailů, a my vám pošleme upozornění vždy před koncem měsíce, pokud během něho na váš účet zatím žádná odměna z nákupu nepřistála.

  V klidu můžete být i díky instalaci naší lištičky. Ta vás upozorní vždy, když se rozhodnete nakoupit v obchodě, ve kterém cashback odměnu můžete získat.
 • ? Jaká je minimální výše nákupu?
  Nákup může být v libovolné výši, třeba i za pár korun z AliExpress. Důležité je, aby vám za nákup byla registrována odměna.
 • ? Musí být odměna za nákup pro udržení v soutěži i potvrzena, nebo mohu objednané zboží vrátit?
  Pro účast v soutěži je nezbytné, aby v každém měsíci došlo alespoň k jednomu nákupu, u kterého bude odměna následně i potvrzena. Pokud dojde ke zrušení odměny, ať už z důvodu nepřevzetí, či třeba vrácení zboží, ze soutěže je tato odměna zpětně vyřazena.
 • ? Co když se registrace odměny po provedeném nákupu nepovede?
  Snažíme se, aby se úspěšnost připisování odměn blížila ke 100 %. Pokud se ale něco přece jen nepovede, využijte naši Garanci spokojenosti. Do soutěže budou zařazeny i případné úspěšné reklamace.
 • ? Nebude soutěž příliš dlouhá?
  I na to myslíme. Pokud se trvání soutěže protáhne déle, než bychom si přáli, oznámíme s dostatečným předstihem termín, ke kterému akce končí. 1 000 000 Kč pak rozdělíme rovným dílem mezi všechny soutěžící, kteří do oznámeného termínu v soutěži zůstanou.
 • ? Chápu to správně, že pro udržení ve hře stačí pouze každý měsíc provést nejméně jeden nákup přes Plnou Peněženku?
  Ano, je to tak.
  Přijmete naši výzvu a získáte milionový cashback právě vy? :)
 • ? Kde najdu úplná pravidla soutěže?
  To nejdůležitější máte právě přečtené, ale úplná pravidla soutěže si můžete prohlédnout třeba tady.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat