Registrace ZDARMA

80% slevy tento týden, navíc až 25% slevy celý rok

Ze všech stran se na nás tento týden valí slevy u příležitosti Black Friday. Tedy u příležitosti výročí začátku velké ekonomické krize v roce 1929. Velcí obchodníci, po vzoru propadu cen na akciových trzích, vyprodávají své sklady s výraznými slevami, které mnohdy dosahují až 80 %.

Existuje však služba zvaná cashback, která nejen, že vám dokáže zlevnit již takto výrazně zlevněné zboží, ale navíc vám pomůže ušetřit při vašich online nákupech po celý rok.

Jak je to možné, vám pomůže objasnit toto video, které ve spolupráci s Plnou Peněženkou připravila pro své diváky TV Prima.

Cashback je tedy taková sleva na ruby. Nejprve zboží, i zlevněné, koupíte v e-shopu, tak jak jste zvyklí, a následně vám příslušná částka přijde zpět na účet. Peníze zpět můžete získat například i za nákup dovolené.

PlnáPeněženka.cz už takto lidem vrátila víc než 168 000 000 Kč! Přidejte se ještě dnes a šetřete už na letošních vánočních nákupech. Běžně s cashbackem lidé ročně ušetří několik tisíc korun, tak proč ne vy?

Přidejte se ZDARMA!

Již jsem registrovaný. Chci se .

Jste připraveni na novou éru nakupování?

Začít nakupovat chytřeji

Přihlášení na web PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google Chci se zaregistrovat