Vydělávejte nakupováním

Co je to za hloupost? Jak někdo může nakupováním vydělávat? Taky se vám toto spojení moc nepozdává? Nejste jediní. Avšak ti co zjistili, co se za tímto spojením skrývá, už nenakupují, aniž by u toho nevydělali! A přitom je to tak jednoduché.

Za vším je zaklínadlo „cashback“. S tímto pojmem jste se již nejspíš setkali v jiných souvislostech, než je vydělávání peněz nakupováním. Cashbackem je označováno nárokování vrácení DPH u zahraničních plateb nebo dříve bankami zprofanovaný výběr peněz při platbě kartou u pokladen supermarketů. Ani o jedné této možnosti zde však nemluvíme.

Vydělávání nakupováním pomocí cashbacku je metoda, kdy z každé své platby získáte část peněz zpátky na svůj účet. Nejedná se tedy o žádnou slevu. V případě, že kupujete zboží ve slevě, tak i zde získáte cashback, tedy část peněz na svůj účet.

Jak je to možné? Proč by to někdo dělal? Kdo to platí? To jsou zásadní otázky, jejich odpovědi vysvětlují celý systém fungování.

Způsob vyplácení odměn z nákupů se k nám rozšířil ze zahraničí, především pak z Velké Británie a USA, kde takto nakupuje 20 % populace. Cashback je tak téměř tak běžný, jako třeba placení kartou.

Jediné co musíte udělat, abyste moli začít získávat peníze z nákupů, je registrovat se do programu cashback portálu PlnáPeněženka.cz a při nakupování jít na svůj oblíbený e-shop přes svůj účet na PlnéPeněžence.

Kdo to platí a proč?

Peníze získáte od e-shopů a poskytovatelů služeb, kteří jsou partnery cashback portálu. Je to část peněz, které mají e-shopy vyčleněny na marketing. Tyto peníze, místo do reklamních kampaní, putují rovnou do vaší Plné Peněženky.

Nakupovat takto můžete téměř vše, co vás napadne od elektroniky, přes módu až např. po platbu za hotel. Do cashbacku jsou zapojeny známé i méně známé značky. Mezi těmi známými je možné jmenovat např. Mall.cz, Kasa.cz, BonPrix.cz, AliExpress.com nebo Booking.com.

Celkem je do cashbacku na Plné Peněžence zapojeno více než 300 partnerů a neustále přibývají další. Vydělat si takto můžete až 15 % ze zaplacených částek svých nákupů.

PlnáPeněženka.cz

PlnáPeněženka.cz je cashback portál, který vznikl již v roce 2012 a od té doby ho v České republice používá téměř 200 tis lidí, což pasuje Plnou peněženku do role jedničky na trhu. Jen za první polovinu roku 2016 připsal portál svým uživatelům na odměnách 6 mil Kč.

Plná peněženka zaměstnává již 18 lidí a stále se rozšiřuje a nabírá další spolupracovníky. Uživatelé, mimo získaných peněz, oceňují především špičkovou zákaznickou podporu a velký výběr spolupracujících obchodů.

Zařaďte se i vy mezi spokojené uživatele Plné Peněženky a začněte na nákupech vydělávat ještě dnes.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat