Před Vánoci mi Plná peněženka pomohla ušetřit

Datum zveřejnění: 6. prosince 2016 | Datum registrace: 29. června 2015

O plné peněžence jsem se dozvěděla prostřednictvím youtube, kdy jedna známá youtuberka plnou peněženku chválila, vyprávěla o ni, a její vyprávění mě zaujalo natolik, že jsem se rozhodla registrovat se. Popravdě jsem tomu moc nevěřila, protože kdo v dnešní době vám dá něco zadarmo. Na internetu je takových projektů spousty, ale reálné peníze vám nedá ani jediný.

 Plná peněženka je toho pravým opakem. Byla jsem velice překvapená, když mi z nákupů naskakovaly první koruny… Stále jsem byla na pochybách, ale při prvních 200 korunách jsem požádala o výplatu a byla jsem docela v šoku, když mi peníze opravdu přišly na účet. A od té doby nenakupuji už přes nic jiného… Na chladné zimní večery jsem si koupila tento horkovzdušný ventilátor a díky plné peněžence jsem dostala zpět 25 Kč..

Na plné peněžence je spousta obchodů, které využívám k internetovým nákupům, řekla bych, že ty nejznámější tam jsou určitě a vybere si naprosto každý.. Mezi mé nejoblíbenější patří Notino.cz, Tchibo.cz, Bonprix.cz ,RychlaLekarna.cz, Mall.cz nebo Aliexpress.com, kde nakupuji pravidelně. Čím častěji nakupujete, tím větší procenta z nákupu získáte a to mě motivuje k dalším a dalším nákupům. Koupíte si například něco hezkého na sebe nebo pro své blízké a ještě vám vrátí část vašich peněz zpět.. je to úžasné.

Ivana U. si pořídila Vůně pro domácnost i pro sebe

Zaplatila 247.50 Kč

Zpět získala 12.37 Kč

Plnou peněženku bych doporučila každému, kdo chce mít z nákupů na internetu radost, a v neposlední řadě také zisk. Navíc v případě jakýchkoliv nesrovnalostí vám tým plné peněženky bleskurychle poradí a vyřeší váš problém. Už brzy dosáhnu vrácené čáskty 1000 kč, a jsem za to opravdu ráda, tento koncept je naprosto skvělý a měl by do toho jít každý nadšenec internetových nákupů. Navíc pro pravidelné uživatele vymýšlejí různé bonusy, díky kterým dostanete zpět víc peněz, a s blížícími se vánoci bude nakupování dárků ještě výhodnější a ještě radostnější.

A co jsem si například koupila a díky plné peněžence dostala peníze zpět?

Například něco na ovonění jak domácnosti, tak sebe :-)

 

Sdílejte příběh svým přátelům:

Získej peníze zpět ještě dnes!

Chceš i ty prožít s námi svůj vlastní příběh?
Registruj se a začni získávat peníze zpět ještě dnes! Navíc po registraci od nás obdržíš bonus 60 Kč na první 3 nákupy!

Jste u nás již registrování?
Přihlaste se.

Podobné příběhy

Napište nám, o čem chcete psát, a my Vám vymyslíme odměnu!

Stručně jednou větou nám popište, o čem byste chtěli napsat, a my se s Vámi v nejbližší možné době spojíme a domluvíme se na podmínkách. (Nyní prosím nepište celý příběh!)

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat