Nakupuji dlouho - ušetřeno mám hodně :-)

Datum zveřejnění: 22. března 2017 | Datum registrace: 21. ledna 2015

S Plnou Peněženkou se mi nakupuje moc dobře. Nemám moc čas chodit po obchodech, tak hodně nakupuji přes internet. S Plnou Peněženkou nakupuji už asi dva roky a ušetřila jsem s ní už hodně peněz.

S Plnou Peněženkou se mi nakupuje moc dobře. Nemám moc čas chodit po obchodech, tak hodně nakupuji přes internet. S Plnou Peněženkou nakupuji už asi dva roky a ušetřila jsem s ní už hodně peněz. Nakupuji hlavně módu a šperky takže mé oblíbené obchody jsou ZOOT, Bibloo, Answear, Mall a Aliexpress. Z Mall.cz nakupuji hlavně pleny a umělé mléko pro malou, ale taky i elektroniku. Z Aliexpressu.cz hlavně bižuterii někdy i oblečení. Plnou Peněženku mi doporučila známá a jsem za to ráda. Já ji už doporučila taky několika přátelům, ale bohužel bez úspěchu. Prý se bojí, že by se něčemu zavázali nebo pořádně nechápou princip, i když jsem jim vše vysvětlovala.
 
Pro mě je to moc příjemné, když vidím, jak mi korunky na účtu přibývají a odměnu připsanou na účtu hned utratím za něco hezkého pro sebe, jak jinak než přes Plnou Peněženku. Poslední dobou se snažím nastřádat více korunek, aby ta odměna byla co největší. Dříve jsem si nechávala odměny vyplácet po stokorunách a teď čekám, až se suma přiblíží tisíci koruně.
 
 
Díky ní jsem našla i nové obchody, které jsem si hned oblíbila. Občas se mi stalo, že jsem nakoupila bez toho aniž bych do obchodu přešla přes Plnou Peněženku a pak mě to o to víc mrzelo, že jsem nějaké korunky neušetřila. Teď se snažím na to dávat pozor, raději postup ještě před zaplacením zopakuji, ať se nestane, že návštěva není zaznamenána.
 

Zuzana H. si pořídila Bibloo.cz

Zaplatila 1905.40 Kč

Zpět získala 95.27 Kč

 
Před vánoci ji využívám asi nejvíce, hlavně ve slevách, ve kterých obohatím můj šatník na vánoční akce a různé sešlosti a k pořizování vánočních dárků, které jsem nakoupila přes Plnou Peněženku v rámci různých slev a akcí.Jako obvykle kupuji praktické dárky jako je kosmetika, letos jsem koupila i designové hrnečky, pro děti tradičně lego.
 
Dárky jsem nakupovala s předstihem. Ale pořád jsem sledovala Váš adventní kalendář a hlídala, kdyby byla ještě nějaká zajímavá akce nebo sleva. Moc ráda nakupuji, takže denně sledují výprodeje a akce. Teď zase musím nějaké korunky našetřit a po vánocích se vrhnu na další kolo slev a akcí.
 
Vzkázala bych vám, ať se vám daří a přidáváte stále nové a nové obchody. Osobně bych ještě ocenila Alza.cz. Jinak jsem s vámi moc spokojená, nic jiného, co bych ocenila a co byste měli zlepšovat mě nenapadá, jste ochotní a pružní, na daný problém hned reagujete a vysvětlíte co a jak. Možná by to chtělo více reklamy, aby o vás vědělo více lidí. Z mého okolí neznám nikoho, kdo by o Plné Peněžence věděl jinak než ode mne. Budu se snažit ještě doporučit své přátele.

Zuzana H. si pořídila Šperky.cz

Zaplatila 1098 Kč

Zpět získala 76.91 Kč

Sdílejte příběh svým přátelům:

Získej peníze zpět ještě dnes!

Chceš i ty prožít s námi svůj vlastní příběh?
Registruj se a začni získávat peníze zpět ještě dnes! Navíc po registraci od nás obdržíš bonus 60 Kč na první 3 nákupy!

Jste u nás již registrování?
Přihlaste se.

Podobné příběhy

Napište nám, o čem chcete psát, a my Vám vymyslíme odměnu!

Stručně jednou větou nám popište, o čem byste chtěli napsat, a my se s Vámi v nejbližší možné době spojíme a domluvíme se na podmínkách. (Nyní prosím nepište celý příběh!)

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat