Nakupování a získávání peněz zpět?-Levárna? To každopádně ne!

Datum zveřejnění: 31. října 2016 | Datum registrace: 7. listopadu 2014

Přesně už ani nevím, kde jsem se prvně o Plné Peněžence dozvěděla, určitě to bylo na internetu a nejspíš asi na Facebooku. Co si ale pamatuji přesně, že jsem začala zkoumat Vaše stránky a říkala si, že v tom určitě bude nějaký háček nebo rovnou hák. Kupodivu jsem nenašla nic podezřelého, a tak jsem se zaregistrovala a začala nakupovat.

Dobrý den,

Přemýšlím jaký byl můj úplně první nákup, ale to už si nevzpomenu, možná něco na mall.cz a nebo na Zoohit.cz, kde nakupuji krmení a mlsky pro dceřinu externí kočičku Miki. Abyste rozuměli, moje dcerka miluje zvířata, asi úplně všechny a já jsem alergická, asi skoro na všechno, a tak dostala kočičku, ale má jí u babičky, proto jí říkám "naše externí kočka". Naštěstí to k babičce není daleko, a tak si jí může užívat hodně často. Mikísek, jak kočičce říká je pěkně mlsná a chutnají jí jen granule ze Zoohitu, tak jsem ráda, že při

nákupech ušetříme přes PP.  Babička á ještě jednoho mazlíčka, Kimečka, je to německá doga a váží asi 90kg. Na fotce je s mým synem, ačkoliv je Kim kolos, miluje děti a děti milují jeho. Jistě si dovedete představit, kolik toho takový drobeček spořádá, a tak se úspora za krmení opravdu hodí. Uživatelem Peněženky jsem necelé dva roky, registrovala jsem se nějak před vánoci a pamatuji se, jak jsem byla nadšená, když se mi z předvánočních nákupů v lednu vrátilo kolem 800,- a což teprve Ježíšek, jak byl rád....

Petra H. si pořídila Krmení a pamlsky pro členy rodiny

Zaplatila 2030 Kč

Zpět získala 81.20 Kč

Když už jsem tedy věděla, že PP je fajn a žádný ten háček neskrývá začala jsem ji doporučovat kamarádům, hlavně kamarádkám, co si budeme povídat, my holky nákupy většinou milujeme. Moje kamarádky říkají, že jsem hrozně nakažlivá a vždycky s něčím přijdu a "navezu" je do toho, ať už jsou to super boty Crocs, které kupujeme na Vivantis.cz nebo vonné svíčky Yankee Candle, za které můžeme ušetřit třeba na Notino.cz.

Prý jsem nakažlivá a drahá, tak teď alespoň mohou díky Peněžence něco při nákupech ušetřit. Přiznám se, že milým bonusem je i to, že za doporučení kamaráda, dostanu připsáno 200,- Když jsem PP objevila a zjistila jak moc je prima, doporučila jsem jí hodně lidem kolem sebe. Já jsem taková, že nerada lidi o něčem přesvědčuji, vždycky říkám, že jako podomní prodejce bych si nevydělala ani na slanou vodu a lidé co mě znají vědí, že když už něco doporučím, tak to opravdu stojí za to a nejedná se o žádný podraz nebo levárnu.  Když kamarádky a známí začali přes PP nakupovat přistála mi na mém peněženkovém účtě opravdu moc hezká částka a měla jsem z toho jak to krásně funguje velkou radost.

 Nejsem nijak velká hospodyňka, ale mám děti, a tak spolu občas něco upečeme, ještě častěji mi tedy spíš něco zavaří a na tohle všechno mají skvělé pomůcky na eshopu Tescoma.cz , kde se dá také nakoupit s PP. Naposledy jsem si tam koupila opravdu luxusní pekáč a moc jsem se těšila, jak ho vyzkouším a předvedu rodince - nechala jsem si ho poslat k rodičům, takže velký oběd ve velkém pekáči - speciální kuře po Španělsku. Bylo to opravdu skvělé, každý druhý víkend se u mých rodičů sejdeme i s mojí úžasnou babičkou, bráchou a švagrovou, takže lidí a pomocníků do kuchyně spousta

Všechny jsem vyhnala a začala chystat tajemnou specialitu. Po chvíli jsem se s úpěním dožadovala švagrové a vytřeštěně jí sdělovala jaké jsem pako, že jsem to kuře komplet důkladně nasolila a spletla si dózy, takže jsem solila krystalovým cukrem. No... když jsme ta kuřecí stehna zuřivě sprchovaly, byl na nás jistě úžasný pohled, naštěstí se mi podařilo tohle kuchařské fiasko utajit. Nakonec švagrovou napadlo opustit Španělsko a přidat ke kuřeti indické koření, sladká chuť sice z masa úplně nezmizela, opravdu důkladně jsem dle receptu vtírala "sůl do masa", ale ve výsledku kuře chutnalo moc dobře, myslím že také proto, že kromě nás dvou nikdo nevěděl co vzniku předcházelo.

Petra H. si pořídila Pekáč od Tescoma.cz

Zaplatila 479 Kč

Zpět získala 22.16 Kč

Na PP mám ráda, že je to jednoduchý způsob jak získat část peněz z nákupů, které stejně dělám zpět. Stačí si na stránce vyhledat e-shop prokliknout a už nakupuji. Oceňuji perfektní zákaznický servis, kdy na mailový dotaz je mi odpovězeno během pár hodin. Taky je prima, že se rychle rozrůstají obchody se kterými PP spolupracuje. Mrzí mě, když nenajdu některý ze svých oblíbených e-shopů, ale zase je skvělé, že se team PP snaží navazovat spolupráci s obchody dle doporučení zákazníků.

Sdílejte příběh svým přátelům:

Získej peníze zpět ještě dnes!

Chceš i ty prožít s námi svůj vlastní příběh?
Registruj se a začni získávat peníze zpět ještě dnes! Navíc po registraci od nás obdržíš bonus 60 Kč na první 3 nákupy!

Jste u nás již registrování?
Přihlaste se.

Podobné příběhy

Napište nám, o čem chcete psát, a my Vám vymyslíme odměnu!

Stručně jednou větou nám popište, o čem byste chtěli napsat, a my se s Vámi v nejbližší možné době spojíme a domluvíme se na podmínkách. (Nyní prosím nepište celý příběh!)

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat