Zkušenosti s Aliexpress: Jak poznat důvěryhodného prodejce?

Každý, kdo má zkušenosti s Aliexpress, tak vám řekne, že před každým nákupem je velmi důležité si prodejce každého produktu, kterého máte ve svém nákupním košíku. Prvně se podívejte na hvězdičky, což je celkové hodnocení prodejce.

Čínští obchodníci jsou na hvězdičky patřičně hrdí a při každém obchodu vás ve zprávách budou prosit o hodnocení na Aliexpress, které jim zvedne důvěru u dalších potencionálních zákazníků. Pokud proběhlo vše v pořádku, dejte i vy prodejci kladné hodnocení.

Aliexpress

Čím lepší zpětná vazba od zákazníků, tak samozřejmě tím více si můžou být nakupující jisti důvěrnosti prodejce.Raději tedy přihoďte dolar a nakupte u prodejce s lepším hodnocením.

Doporučujeme také číst textové recenze na Aliexpress. Dozvíte se spoustu informací od lidí, co od prodejce už nakoupili. Většinou se zde dozvíte, jak se jim produkt líbí, jaký je materiál či za jak dlouho balíček obdrželi.

Můžete ovšem narazit i negativní komentáře. Na základě těchto recenzí je dobré se na e-shopu Aliexpress řídit, jelikož tak předejdete zbytečným transakcím a jiným nepříjemnostem.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat