VOX.cz

VOX.cz - školení, kurzy a semináře pro každého!

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 0 % cashback za každý nákup!

S VOX.cz nakopněte Váš kariérní i osobní růst díky kvalitním vzdělávacím kurzů a školením! Vox.cz realizuje veřejné vzdělávací akce z oblasti daní, účetnictví, mezinárodních účetních standardů, ekonomického a finančního vzdělávání, mezd, personalistiky, pracovněprávních předpisů, práva a dále vzdělávací kurzy pro neziskovou sféru.

Oblast „měkkých dovedností“ pak zastupují témata řízení lidských zdrojů, komunikační, manažerské a prezentační dovednosti, marketing a PR, prodej a obchod, rozvoj osobních dovedností a speciální kurzy pro asistentky, office manažerky, sekretářky a recepční.

Nabyté znalosti poté můžete podpořit odbornými publikacemi z nakladatelství VOX. Vzdělávat se můžete také z pohodlí Vašeho domova díky webinářům - online seminářům, které naleznete v sekci on-line vzdělávání.

Pořád se rozmýšlíte a nejste si jisti, proč vlastně navštívit odborné semináře či kurzy? Školení Vám usnadní orientaci v oboru a zajití přehled i v dnešní rychle se měnící době. Díky profesním kurzům budete vědět o novinkách v oblasti personalistiky, porozumíte změnám v daním a účetnictví a zapracujete i na svých manažerských dovednostech. Specializované kurzy a semináře Vám zajistí jak úvodní vhled do problematiky, ale prohloubí i Vaše dosavadní zkušenosti. Vždy budete v obraze díky přísunu nejnovějších informací a postupů z daného oboru.

Již přes 20 let se o rozšiřování Vašich vědomostí stará tým ze společnosti VOX, který spolupracuje z více jak 600 špičkových odborníků. Ve vzdělávání a rozvoji dospělých patří VOX a.s. mezi nejvýznamnější společnosti na trhu. Každý měsíc pro Vás VOX připravuje širokou nabídku nejrůznějších vzdělávacích programů. Navíc Vám na přání zajistí individuální kurzy a školení ušité a přizpůsobené přímo Vám a Vašim aktuálním přáním a potřebám na míru!

Navíc získejte slevové kódy a kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat