VolnéReality.cz

Peněžní bonus 150 Kč zpět z Vašeho nákupu

Prodáváte, kupujete nebo pronajímáte nemovitost? Svěřte se do rukou odborníka. Radek Hoďák prodává reality jinak než většina makléřů. Zavádí nové trendy a používá osvědčené marketingové nástroje.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 637 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě VolnéReality.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web VolnéReality.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Získáte odměnu 150 Kč za exkluzivní zalistování nemovitosti po dobu alespoň 3 měsíců!

Člen Realitní komory České republiky Ing. Radek Hoďák má s prodejem bohaté zkušenosti. Při prodeji realit uplatňuje své know-how, používá nejnovější trendy běžné ve vyspělých zemích, natáčí videoprohlídky, používá osobní PPC reklamu, Facebook, Google+ i YouTube. Vytváří i weby nemovitostí, které propaguje pomocí e-mail marketingu a affiliate programů. To vše ke spokojenosti vaší, své i třetí strany.

Reality a jejich financování

Radek Hoďák poskytuje na svých stránkách volne-reality.cz také kvalitní poradenství. Pomůže vám s financováním nemovistosti, pro své klienty zajišťuje hypotéky a další formy úvěrů přes ověřené spolupracující finanční poradce a obchodní zástupce bank.

Dobrá rada nad zlato

V sekci Rady na webu volne-reality.cz máte k dispozici informace všeho druhu týkající se nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí. Dozvíte se, jak připravit byt nebo dům k prodeji, jak správně určit jeho cenu. Naučíte se způsob, jak nejlépe vyfotit svou nemovitost pro inzerci a najdete tu spoustu dalších cenných informací včetně zákonů a pravidel týkajících se realit.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro VolnéReality.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat