VolnéReality.cz

Prodáváte, kupujete nebo pronajímáte nemovitost? Svěřte se do rukou odborníka. Radek Hoďák prodává reality jinak než většina makléřů. Zavádí nové trendy a používá osvědčené marketingové nástroje.

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Popis obchodu

Získáte odměnu 0 Kč za exkluzivní zalistování nemovitosti po dobu alespoň 3 měsíců!

Člen Realitní komory České republiky Ing. Radek Hoďák má s prodejem bohaté zkušenosti. Při prodeji realit uplatňuje své know-how, používá nejnovější trendy běžné ve vyspělých zemích, natáčí videoprohlídky, používá osobní PPC reklamu, Facebook, Google+ i YouTube. Vytváří i weby nemovitostí, které propaguje pomocí e-mail marketingu a affiliate programů. To vše ke spokojenosti vaší, své i třetí strany.

Reality a jejich financování

Radek Hoďák poskytuje na svých stránkách volne-reality.cz také kvalitní poradenství. Pomůže vám s financováním nemovistosti, pro své klienty zajišťuje hypotéky a další formy úvěrů přes ověřené spolupracující finanční poradce a obchodní zástupce bank.

Dobrá rada nad zlato

V sekci Rady na webu volne-reality.cz máte k dispozici informace všeho druhu týkající se nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí. Dozvíte se, jak připravit byt nebo dům k prodeji, jak správně určit jeho cenu. Naučíte se způsob, jak nejlépe vyfotit svou nemovitost pro inzerci a najdete tu spoustu dalších cenných informací včetně zákonů a pravidel týkajících se realit.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat