Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě VITALVIBE.eu?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web VITALVIBE.eu
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Nabídka obchodu VITALVIBE.eu

Peníze zpět z nákupu
4,4 %
Přejít do obchodu
Peníze zpět z nákupu nového zákazníka
4,4 %
Přejít do obchodu
Peníze zpět z nákupu stávajícího zákazníka
1,5 %
Přejít do obchodu
Zakoupení elektrozařízení
0 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět až 4,4 % cashback z každého nákupu!

Firma VITALVIBE je zde proto, aby inspirovala ostatní ke zdravějšímu životnímu stylu, aby motivovala, aby vytvářela radost, aby zvyšovala povědomí, že každý má svůj život ve vlastních rukou a má vždy možnost volby.

Prostřednictvím nabízených produktů berou zákazníci svůj život a zdraví do vlastních rukou. Cílem obchodu VITALVIBE.eu je přinášet na trh to nejlepší a nejkvalitnější, co lze na světě nalézt a osobně vyzkoušet. Celý tým VITALVIBE se snaží usnadnit přístup k životodárným potravinám v BIO a RAW kvalitě.

Všechny produkty z bohaté nabídky mají naplnit požadavek na maximální potenciál a výživnou hodnotu. VITALVIBE.eu usiluje o to, aby si zde každý mohl obstarat stravu v BIO (organické) kvalitě, bez zatěžujících přídatných látek, cukrů, barviv, také pesticidů, síry a ropných derivátů.

VITALVIBE.eu spolupracuje s lokálními farmáři i zahraničními výrobci, kteří rovněž chápou význam životodárné stravy. Za VITALVIBE stojí výrobci a pěstitelé, kteří svou práci dělají s láskou k přírodě i k lidem. Takto Vám může obchod nabídnout organické potraviny a živou stravu, která nebyla vystavena teplotám vyšším než 42° C. Najdete zde i Fair trade produkty. Čistě přírodní původ, organickou kvalitu a nejvyšší šetrnost při pěstování i zpracování deklarují BIO certifikáty, EU zelený lísteček nebo USDA organic (BIO certifikát vydávaný v USA).

VITALVIBE.eu funguje i jako výhradní distributor světových značek prvotřídních přírodních BIO produktů Sunwarrior, Healthforce, Big Tree Farms, Four Sigma Foods, Secret Ceres a dalších.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro VITALVIBE.eu si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat