Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě VITALVIBE.eu?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web VITALVIBE.eu
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

12 nákupů
10 uživatelů vyzkoušelo
37 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu VITALVIBE.eu

Peníze zpět z nákupu
4.4 %
Přejít do obchodu
Peníze zpět z nákupu nového zákazníka
4.4 %
Přejít do obchodu
Peníze zpět z nákupu stávajícího zákazníka
1.5 %
Přejít do obchodu
Zakoupení elektrozařízení
0 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 4.4 % cashback z každého nákupu!

Firma VITALVIBE je zde proto, aby inspirovala ostatní ke zdravějšímu životnímu stylu, aby motivovala, aby vytvářela radost, aby zvyšovala povědomí, že každý má svůj život ve vlastních rukou a má vždy možnost volby.

Prostřednictvím nabízených produktů berou zákazníci svůj život a zdraví do vlastních rukou. Cílem obchodu VITALVIBE.eu je přinášet na trh to nejlepší a nejkvalitnější, co lze na světě nalézt a osobně vyzkoušet. Celý tým VITALVIBE se snaží usnadnit přístup k životodárným potravinám v BIO a RAW kvalitě.

Všechny produkty z bohaté nabídky mají naplnit požadavek na maximální potenciál a výživnou hodnotu. VITALVIBE.eu usiluje o to, aby si zde každý mohl obstarat stravu v BIO (organické) kvalitě, bez zatěžujících přídatných látek, cukrů, barviv, také pesticidů, síry a ropných derivátů.

VITALVIBE.eu spolupracuje s lokálními farmáři i zahraničními výrobci, kteří rovněž chápou význam životodárné stravy. Za VITALVIBE stojí výrobci a pěstitelé, kteří svou práci dělají s láskou k přírodě i k lidem. Takto Vám může obchod nabídnout organické potraviny a živou stravu, která nebyla vystavena teplotám vyšším než 42° C. Najdete zde i Fair trade produkty. Čistě přírodní původ, organickou kvalitu a nejvyšší šetrnost při pěstování i zpracování deklarují BIO certifikáty, EU zelený lísteček nebo USDA organic (BIO certifikát vydávaný v USA).

VITALVIBE.eu funguje i jako výhradní distributor světových značek prvotřídních přírodních BIO produktů Sunwarrior, Healthforce, Big Tree Farms, Four Sigma Foods, Secret Ceres a dalších.

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Na přání obchodu nelez získat cashback zakoupením jakýchkoliv elektrozařízení.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google