Víno z jižní Moravy

Získejte zpět z Vašeho nákupu

Dopřejte si příjemné chvíle u nejlepších a nejkvalitnějších přívlastkových a jakostních vín z okolí Pálavy!

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Popis obchodu

Vyplatíme vám zpět 0 % cashback z každého nákupu!

Od roku 2009 tento e-shop nabízí ty nejlepší a nejkvalitnější přívlastková a jakostní vína z okolí Pálavy. Pálavská vinařská oblast je velmi známá nejen u nás v České republice, ale i po celém světě. Z této oblasti pocházejí nejkvalitnější vína, která lze od českých výrobců vín dostat. Už jen proto se obchod zaměřil na tuto část jižní Moravy. Aby byla zachovaná stoprocentní kvalita vín, až do expedice je kladen důraz na jejich správné skladování za stálé teploty a vlhkosti přímo ve vinném sklepě.V nabídce naleznete i vína, která jinde nekoupíte - například produkty vinařství Zámečník jsou svojí kvalitou na mezinárodní úrovni a obchod Víno z jižní Moravy je jejich jedinými oficiálními distributorem pro Prahu a Středočeský kraj!
Víno z jižní Moravy zastupuje tato vinařství: Vinařství Zámečník, Vinařství Jan Baláž, Vinařství Šoman, Vinařství Volařík, Vinařství Marcinčák.

V hlavní nabídce vín naleznete bílá vína, červená vína, růžová vína, ledová a slámová vína, medailová vína i sudová vína. Vyberte si z nabídky výborných bílých vín - Aurelius, Děvín, Chardonnay, Irsai Oliver, Kerner, Malverina, Müller Thurgau, Muškát moravský, Pálava, Rulandské bílé a Rulandské šedé, Ryzlink rýnský a Ryzling vlašský, Sauvignon, Sylvánské zelené, Tramín červený, Veltýnské červené rané a Veltýnské zelené.

I nabídka červených vín je velmi kvalitní a každého milovníka vína potěší - Cabernet moravia a Cabernet Sauvignon, Dornfelder, Frankovka, Modrý portugal, Rulandské modré, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe.

Pokud dáváte přednost sudovým vínům, oceníte kategorii Sudová vína, kde zakoupíte vína v plastových lahvích. Z bílých vín například Chardonnay nebo Veltýnské zelené za velmi příznivé ceny. Z červených vín je v nabídce Modrý portugal.

Další řazení nabídky vín je podle zbytkového cukru na suchá, polosuchá, polosladká a sladká vína.

Víno z jižní Moravy Vám přeje příjemný zážitek při konzumaci jejich vín!

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat