Verseo.com

Omlaďte své tělo i mysl. Zbavte se bolesti a ztuhlosti bez chemických preparátů, nežádoucích účinků a lékařských předpisů. Žijte zdravý životní styl s produkty Verseo pro zdraví, krásu a wellness.

Získejte 9 % zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 615 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Verseo.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Verseo.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 9 % cashback z každého nákupu!

Verseo, Inc., společnost založená v New Yorku, se specializuje na vývoj a výrobu kvalitních zdravotních, wellness a kosmetických produktů. Výrobky Verseo jsou navrženy tak, aby poskytovaly skutečné řešení pro zdraví a krásu skutečným lidem.

Krásné a zdravé tělo

Pečujte o svou pleť, nehty i vlasy s produkty Verseo. Vyhrajte boj proti celulitidě a nepohodlným kilům s pomocí funkčních přípravků, fitness pomůcek a zařízení. Myslete na své nohy i ruce a dopřejte jim teplo, pohodlí a zdravou péči.

Omlazující wellness

Vyzkoušejte magnetickou nebo hot & cold terapii, naordinujte si kvalitní spánek. Ulevte svému tělu masážními pomůckami a produkty zmírňujícími bolest a napětí. Revitalizujte své tělo i mysl s výrobky Verseo.

Inspirace a zábava

Věnujte se tomu, co máte rádi. Každý den si najděte chvilku pro své koníčky a činnosti, které vás naplňují. Nechte se překvapit netradičními výrobky pro volný čas a kutilství. Inspirujte se, bavte se a užívejte si s Verseo.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google