Verseo.com

Získejte zpět z Vašeho nákupu

Omlaďte své tělo i mysl. Zbavte se bolesti a ztuhlosti bez chemických preparátů, nežádoucích účinků a lékařských předpisů. Žijte zdravý životní styl s produkty Verseo pro zdraví, krásu a wellness.

Obchod je dočasně pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 0 % cashback z každého nákupu!

Verseo, Inc., společnost založená v New Yorku, se specializuje na vývoj a výrobu kvalitních zdravotních, wellness a kosmetických produktů. Výrobky Verseo jsou navrženy tak, aby poskytovaly skutečné řešení pro zdraví a krásu skutečným lidem.

Krásné a zdravé tělo

Pečujte o svou pleť, nehty i vlasy s produkty Verseo. Vyhrajte boj proti celulitidě a nepohodlným kilům s pomocí funkčních přípravků, fitness pomůcek a zařízení. Myslete na své nohy i ruce a dopřejte jim teplo, pohodlí a zdravou péči.

Omlazující wellness

Vyzkoušejte magnetickou nebo hot & cold terapii, naordinujte si kvalitní spánek. Ulevte svému tělu masážními pomůckami a produkty zmírňujícími bolest a napětí. Revitalizujte své tělo i mysl s výrobky Verseo.

Inspirace a zábava

Věnujte se tomu, co máte rádi. Každý den si najděte chvilku pro své koníčky a činnosti, které vás naplňují. Nechte se překvapit netradičními výrobky pro volný čas a kutilství. Inspirujte se, bavte se a užívejte si s Verseo.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat