5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Reebok.cz - značková obuv

Reebok je světová značka se sportovním zbožím, určené pro muže i ženy. Kromě běžeckých bot se dnes zaměřuje na celou škálu sportovních modelů oblečení i doplňků

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 910 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Reebok.cz

Globální dosah Reebok

Značka byla založena v roce 1895 jako společnost na výrobu běžecké obuvi. Název Reebok se značce dostal až v roce 1960 podle názvu africké antilopy či gazely, rhebok. Reebok je od roku 2005 dceřinou společností firmy Adidas. Je to globální obuvní a oděvní značku, která vyrábí a distribuuje kondiční a sportovní předměty včetně bot, sportovního oblečení, doplňků, a tréninkového zařízení. E-shop Reebok.cz je jejím oficiálním e-shopem pro český trh.

Co si můžu na Reebok.cz pořídit?

Nemusíte být sportovním nadšencem, abyste si na Reebok.cz vybrali. Na e-shopu najdete kromě sportovních produktů i volnočasové kousky, které kombinují funkčnost typickou pro sportovní sortiment a trendy vzhled. Zboží Reebok si tak snadno oblíbíte.

  • Boty – na e-shopu naleznete obuv hned v několika kategoriích. Reebok vyrábí boty pro ženy i muže v několika střizích. Boty si můžete vybrat podle toho, jak je budete užívat. Reebok kromě sportovních tenisek na běh, posilování, crossfit a tanec nabízí obuv pro volný čas. Sortiment tak skýtá výběr nazouváků, žabek a spousty městských tenisek.
  • Oblečení – oblečení Reebok není jen pro sportovce, kteří ocení prodyšnost materiálů a pohodlné střihy. Na e-shopu Reebok.cz najdete celou škálu oblečení pro volný čas. Budete se v něm cítit dobře ať už půjde s přáteli do parku, s partnerem do kina, či na oběd k rodině. Volnočasová a městská móda Reebok se vyznačuje originálními střihy, jedinečnými barevnými kombinacemi a neokoukanými materiály.
  • Doplňky – ponožky, batohy, čepice, kšiltovky, sluneční brýle, hodinky a fitness vybavení – to vše naleznete na e-shopu Reebok.cz.
  • Kolekce – zboží na e-shopu Reebok.cz je řazeno taky do kategorií jako jsou speciální kolaborace známých osobností se značkou Reebok, nebo podle speciálních zpracování jednotlivých sportovních materiálů. Zboží můžete rovněž vybírat podle sportu, který v něm budete provozovat.
  • Dárky – chytrá funkce webu Reebok.cz je nabídka potencionálních dárků pro vaše nejbližší. Vybírat můžete z cenové kategorie a rovněž kategorie rozdělené podle toho, pro koho bude dárek určen. Tato nabídka vám zaručeně pomůže, pokud si nejste jisti, čím své blízké potěšíte.

Jak ušetřit na Reebok.cz?

Zapomeňte na nákupy bez slev! Nejenže na stránkách Reebok.cz najdete velké množství zboží v akčních nabídkách, a ještě víc můžete nyní ušetřit můžete díky Plné Peněžence. Proklikněte se skrze naše internetové stránky na e-shop Reebook.cz a ušetřete 5 %.

Nevybrali jste si u obchodu Reebok.cz?

Odměnu cashback získáte i u jiných obchod při nákupu přes Plnou Peněženku. Podívejte se do naší kategorie “Sport” a vyberte si například u specializovaného prodejce sportovního vybavení Hervis.cz. Sháníte-li fitness vybavení a vybavení na běh v přírodě i doma, navštivte webové stránky inSPORTline.cz. Pro velký výběr sportovního oblečení je tady Sportinator.cz.

 

 

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat