Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

RatanObchod.cz

RatanObchod.cz - Ratanový nábytek a doplňky pro Vaši kancelář, domácnost a zahradu!

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 0 % cashback z každého nákupu!

RATANOBCHOD.CZ je internetový e-shop s ratanovým nábytkem a doplňky, které oživí váš interiér i zahradu. Posláním obchodu je umožnit svým zákazníkům pořídit si ratanový nábytek, bambusové tyče a výrobky z bambusu, originální sedací soupravy, zahradní nábytek, zahradní nábytek z umělého ratanu, proutěné zboží, doplňky do interiéru a exteriéru. To vše přehledně, na jednom místě a za velmi příznivé ceny.

RatanObchod se soustředí samozřejmě na kvalitu jak prodávaného zboží, tak i kvalitu poskytovaných služeb. Kvalitu zboží kontroluje již během výroby před tím, než mu jej výrobce odešle. Služby se pro Vás snaží neustále zlepšovat – objednané zboží dodávají ve velmi krátkých termínech prostřednictvím renomovaných přepravců jako PPL. Poskytuje Vám také kvalitní informační servis. Můžete se spolehnout, že dostanete detailní a hlavně pravdivou odpověď na jakékoliv dotazy týkající se našeho zboží a použitých materiálů. Na rozdíl od konkurentů není jejich prioritou prodat za každou cenu, je pro nás důležité, aby měl zákazník z jejich zboží radost, přineslo mu užitek a splnilo jeho očekávání. Proto Vám například popravdě řeknou, že lak se z ratanu venku časem oprýská a rovnou poradí jak nábytek potom ošetřit, na rovinu sdělí, že bambus není dokonale rovný a průměry a tvary jednotlivých tyčí se liší, protože se prostě jedná o přírodní materiál atd. RatanObchod.cz se snaží se mít pro Vás co nejlepší ceny. Ovšem, dobré ceny nedosahuje na úkor kvality zboží, ale díky nadstandardním, dlouhodobým vztahům s dodavateli a velkému objemu zboží, které prodává. V případě, že nebudete s dodaným výrobkem spokojeni, lehce jej vyreklamujete. Reklamace je v obchodě velmi jednoduchý proces, který proběhne rychle a férově.

Na webu naleznete několik přehledných kategorií, které ulehčí Vaše hledání - Bambus v kuchyni, Bambusová podlaha, Bambusové misky a vázy, bambusové rohože a ploty, Bambusové tyče, Bytové doplňky a stojánky, Dětská hřiště a pískoviště, Dětské domečky, Dětský nábytek, Dřevěné sošky a masky, Kolekce za výhodnou cenu, Komody, Skřínky a prádelníky, Křesla, pohovky a židle, Květináče, obaly a pálené vázy, Květinové stojánky a květníky, LED žárovky, Lehátka, Luxusní sedací soupravy a pohovky, Papasany a houpací křesla, Paravany, Proutěné pelechy pro psy a kočky, Proutí a košíky, Samostatné polstry a látky, Sedací soupravy malé, Stolky a stoly, Taburety, Tácy, podnosy, prostírání a piknik, Truhly a prádelní koše, Umělý ratan - jídelní sety, zahradní nábytek, moduly, květináče, Pivní sety, Zahradní nábytek kov + umělý ratan, Zahradní nábytek z exotického dřeva, zahradní nábytek z masívu Závěsné houpačky.

Doprava u objednávky nad 5 000 Kč je zdarma.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google
Zapomněli jste heslo?

Registrovat se

Zaregistrujte se zdarma a začněte využívat PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google