Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 638 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Posvit.si?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Posvit.si
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 2,5 % cashback z každého nákupu!

Na e-shopu Posvit.si najdete kvalitní řešení osvětlení Vašeho domova, kanceláře, obchodu nebo admisnistrativncíh, skladových, výrobních či jiných provozů pomocí moderního LED osvětlení. Produkty pochází z produkce významných českých dovozců a výrobců Hi-Tech LED osvětlení, kteří nabízi to nejlepší z nové generace LED osvětlení.

Na e-shopu Posvit.si vyřešíte okamžitou potřebu standardního LED osvětlení. Nabízí však i profesionální možnosti při rychlých dodávkách většího množství LED osvětlení a výrobě LED zdrojů či celých LED svítidel na míru.

Na e-shopu jsou nabízeny POUZE takové produkty, které si obchod i sám testuje a tím pádem zaručí, že splňují veškeré udané technické parametry, vyžadované normy a proto budou svým majitelům vždy sloužit dlouhou řadu let bez problémů, přinesou očekávaný efekt v úspoře a spolehlivosti.

E-shop Posvit.si nemá v úmyslu pouze prodávat, chce svým zákazníkům také podat kvalitní a objektivní informace ze světa LED technologií a umožnit tak zákazníkovi, aby byl schopen si i sám vybrat přesně to LED řešení, který potřebuje.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Posvit.si si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat