2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Philips.cz – specialista na elektroniku

Od uvedení první žárovky Philips uběhlo více než 120 lety, ale pro společnost Philips i dnes základem inovace a přístup se zaměřením na člověka. Jejím cílem je dodávat nové technologie pro oblast zdravotní péče a rovněž inovativní spotřební zboží, které přinese zákazníkům, spotřebitelům a partnerům skutečný užitek. Philips, to jsou smysluplné inovace, které lidem pomáhají ke zdraví, dobrému životu a radosti. Tento přístup je důvodem, proč se společnost Philips od ostatních značek liší a je silným hybatelem na dnešním trhu s technologiemi.

 

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 910 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Philips.cz

Odborník s více než stoletou praxí

První laboratoř firmy Philips vznikla již v roce 1914 a díky spojení technologických postupů a zdravotní péče mohla již v roce 1918 představit rentgenovou trubici. Tehdy se společnost nadobro odlišila od konkurence a díky jedinečnému výzkumu tak dala vzniknout světové značce Philips. Uplynulo již více než 100 let a díky Philips spatřilo svět první CD, DVD, trojhlavý elektrický holící strojek, vysokotlaká výbojka, televize s inteligentním osvětlením ambilight a další technologické objevy, které posunuly vývoj technologie až do míst, ve kterých se nachází nyní.

S důrazem na výsledek

Dnešní výzkum společnosti Philips se čím dál více zaměřuje na spolupráci se zdravotnickými zařízeními, kde se díky skutečným výsledkům u jednotlivých pacientů posouvá medicínská technologie dopředu. Přesvědčit se o tom můžete i vy, stačí si vybrat s čím chcete, aby vám produkty Philips pomohly.

  • Zvuk a obraz – televize, to není jen změť blikajících bodů, které doplňují zvukové vlny. Televize – to je zprostředkovatel zážitků a dojmů a Philips dbá na to, aby vaše dojmy byly co nejlepší. Všechny televize, monitory a projektory nabízené prošly technologickými testy, aby i oko znalce mohlo být spokojeno. Stejně jako je důležitý obraz, je důležitý také zvuk. Dříve se chodilo za kvalitním zvukovým zpracováním do kin, ale to je časově i finančně náročné. Proto Philips nabízí domácí kina a audio vybavení, které kino přenesou k vám domů, takže si budete připadat, jako byste byli součástí filmového plátna. Na své si přijdou i milovníci hudby, kteří mohou vybírat z mnoha typů a kategorií sluchátek a hudebních přehrávačů. Klasická pecková sluchátka, headsety, sluchátka upravená tak, aby vám byla perfektním partnerem při sportu i poslechu hudby bohaté na basy, to vše si můžete pořídit na e-shopu Philips.cz. Pokud se o svou nejoblíbenější hudbu budete chtít podělit s okolím, budou přenosné repráčky tím pravým společníkem.
  • Osobní péče – Philips se již desítky let aktivně zaměřuje na to, jak docílit toho, aby technologie pomáhaly s péčí nejen o zevnějšek, ale i vnitřek. Pro muže jsou zde již několikáté generace holicích strojků, zastřihovačů vlasů i chloupků – vše prověřeno výzkumem a testy z praxe. Pro péči o ženskou pokožku jsou zde technologie určené k čištění pokožky obličeje a taktéž dámské holicí strojky či zastřihovače chloupků. Velkým technologickým pokrokem Philips v tomto odvětví bylo vyvinutí technologie IPL. Tato technologie pak slouží v přístrojích Philips IPL Lumea k bezbolestnému odstraňování chloupků až na 6 měsíců a díky své vysoké úspěšnosti získala již několik ocenění. Péče o pokožku ale není vše, na co se Philips zaměřuje. Dalšími odvětvím je péče o vlasy, které nabízí fény, kulmy a žehličky na vlasy s inteligentní technologií, která zařídí, že se vaše vlasy působením teplého a studeného vzduchu nijak nepoškodí. V neposlední řadě Philips vyrábí i elektrické zubní kartáčky.
  • Péče o matku a dítě – tato kategorie je přehledně rozdělena tak, abyste pokaždé vybrali produkty, které vyhovují věku vašeho dítěte. Samozřejmostí jsou dudlíky, kojenecké lahve z nezávadných materiálů, odsávačky mateřského mléka, ohřívačky dětské teploměry a chůvičky s monitory i bez. Pro kojence nabízí e-shop Philips.cz jídelní sady a přístroje, které usnadní přípravu stravy a přesnídávek.
  • Výrobky pro domácnost – denně využijeme až desítky technologií k tomu, abychom si mohli den užít. Ráno si uvaříme espresso v espressovači, cappuccino v kávovaru, nebo si zalijeme rozpustnou kávu vodou z rychlovarné konvice. Košile, kterou jsme si včera tak pracně vyžehlili se do rána přeležela ale co teď, abychom si neutrhli ostudu. Naštěstí máme ruční napařovač Philips, kterým košili vyžehlíme a nemusíme kvůli tomu složitě vytahovat žehlicí prkno. Rychle si připravíme svačinu a smoothie v odšťavňovači z Philips.cz a vyběhneme ze dveří. V tom zmatku jsme zapomněli před večerní návštěvou vysát, ale naštěstí vlastníme robotický vysavač Philips, který nám v době naší nepřítomnosti vysaje celý byt. Večer vrátíme do uklizeného bytu a rychle připravíme zdravé a zároveň chutné pohoštění v parním hrnci Philips a na stolním grilu z Philips.cz, se který nás zachrání při nepřízni počasí. Philips je jednoduše taková vaše osobní hospodyňka, na kterou je spoleh.
  • Osvětlení – osvětlení je základem pro útulný domov, teplota osvětlení má totiž skutečně vliv na to, jak se v prostoru cítíme. Studené osvětlení je výsadou komerčních prostor, jelikož napodobuje denní světlo. Teplé osvětlení je zase běžnější v domácnostech, kdy na nás působí útulně a my se tak cítíme jako v teple domova, ačkoli jsme třeba na návštěvě. Růžové, modré, zelené, žluté či oranžové osvětlení zase může být výsadou vaší domácnosti díky Philips Meet Hue – bezdrátovému osvětlení, jehož teplotu a barvu můžete ovládat skrze váš chytrý telefon, nebo tablet. Zapojit je můžete místo běžné žárovky třeba do svítidel Philips, která jsou designově navržena tak, aby ladila s prostory, do kterých je hodláte umístit.
  • Zdraví – spojení značky Philips s technologiemi, které nám pomáhají se zdravotními problémy je jednoduše cítit. Philips vyvíjí přístroje, jejichž užitek oceňuje nejeden zákazník po celém světě. V e-shopu společnosti jsou nyní k dostání přístroje zaměřující se především na problémy dýchacích ústrojí. Prvním produktem je přenosný nebulizér s technologií mesh, který je užitečným pomocníkem při astmatu. Při problémech se spánkovou apnoe vás pak zajisté zaujme maska DreamWear. Ta byla speciálně vyvinuta tak, aby nezavazela při výhledu ani pohybu, a je vyrobena z extrémně lehkého materiálu.
  • Automobily – ano, i automobil má ve společnosti Philips své místo. Společnost vyvíjí světlomety, signální osvětlení či sady pro renovaci světlometů. Nezapomíná se ani na žárovky do aut, a to včetně těch halogenových pro různé modely vozů.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat