Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Pandemic.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Pandemic.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

20 nákupů
20 uživatelů vyzkoušelo
43 Kč průměrný cashback
1 den doba registrace transakce
95 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 7.5 % cashback za každý nákup!

Pandemic.cz to je svět, kde vládnou originální trička s vtipným kvalitním designem pro každého! Nechcete, jak se tak říká, plout s davem? Tak to je Pandemic.cz tím pravým internetovým obchodem pro Vás. V jeho nabídce najdete pánská, dámská a dětská trička nebo trika, ale také placky na oblečení, plakáty a samolepící fólie na notebooky, iPady a iPhony s nejrůznějšími obrázky od roztomilých příšerek, přes vtipné výjevy až po opravdu designové a moderní motivy. Podívejte se do galerie fotografií, které sdíleli spokojení zákazníci. Jejich nadšené výrazy mluví za vše! A jestli už doma nějaké tričko od Pandemic máte, neváhejte,vyfoťte se v něm a o fotku se také podělte s ostatními - získáte tak příjemnou 10% slevu na Váš další nákup! Obchod se může pyšnit označením “Ověřeno zákazníky” a 98% ze zákazníků by obchod doporučilo svým známým. Na Facebooku e-shop sleduje a podporuje více jak 6900 fanoušků. A v šatnících po celé republice visí více jak 6000 neotřelých triček, ve kterých se v davu neztratíte. Příjemnou výhodou nákupu na tomto webu je bezproblémová výměna. Nesedí Vám zakoupené tričko? Jak sám e-shop říká: “bez řečí Vám zboží vymění za jinou velikost k Vaší spokojenosti či vrátí peníze”.

Svou objednávku si můžete zdarma vyzvednout v Hradci Králové. Obchod spolupracuje se Zásilovna.cz, díky čemuž si své zboží můžete vyzvednout na 270 výdejních místech po celé republice a i na Slovensku.

A kdo jsou to vlastně Pandemici? Tuto značku založili dva kluci z Hradce Králové, kteří rádi kreslili a bavili tím své okolí. Tak tedy vznikla značka Pandemic, která má za hlavní cíl rozdávat radost a vytvářet úsměvy. Jejich práce se zároveň stala jejich největším koníčkem a díky tomu máte záruku opravdu kvalitně odvedené práce a kvalitních výrobků.

Buďte první, kdo se dozví o novinkách a slevách - přihlaste se k odběru newsletterů! Stačí vyplnit Vaši emailovou adresu.

Získejte navíc slevové kódy, slevové kupóny a cashback (část peněz zpět) na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google