Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Otel.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Otel.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 4 % cashback z každého nákupu!

Otel.com to jsou garantované slevy na rezervace ubytování v 250.000 hotelech všech typů ve více jak 20.000 městech po celém světě. V nabídce má tento ubytovací vyhledávač jak tematické hotely, tak i wellness hotely, luxusní hotely, golfové hotely, romantické hotely, rodinné hotely, levné ubytování a mnoho dalších ubytovacích zařízení pro Vaše cenově nejvýhodnější a nejkomfortnější ubytování na rodinných dovolených či na dovolených s přáteli nebo na pracovních cestách. Na Otel.com si rezervujte dokonalé ubytování, zaplatíte nejnižší ceny! Na výběr máte mnoho zajímavých destinací po celé České republice a Slovensku. Chcete cestovat po Evropě? Vyberte si ze široké nabídky ubytování po evropských zemích, mezi které patří Rakousko, Belgie, Bělorusko, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Německo, Francie, Faerské ostrovy, Finsko, Island, Řecko, Makedonie, Monako, Itálie, Irsko, Portugalsko, Španělsko, Rusko, Srbsko, Nizozemsko, Montenegro, Švédsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie a mnoho dalších zemí. Láká Váš spíše kontinent “za velkou louží”? Otel.com má pro Vás na svých stránkách nabídky ze severní Ameriky (USA, Kanada, Bahamy, Belize, Bermudy, Costa Rica, Salvador, Guatemala, Honduras, Mexiko, Panama a další) i Jižní - Latinské Ameriky (Argentina, Bolívie, Brazílie, Chile, Ekvádor, Peru, Venezuela a další) či z exotického ráje na zemi jménem Karibik (Barbados, Dominikánská republika, Aruba, Kajmanské ostrovy, Kuba, Kolumbie, Dominika, Grenada, Haiti, Guadeloupe, Jamajka, Puerto Rico, Saint Martin a další). Zajímáte se spíše o Asii a její tajemné krásy? Vyberte si z nepřeberného množství ubytování v Číně, Japonsku, Korei, Indii, Indonésii, Macau, Laosu, Bhútánu, Bangladéši, Hong Kongu, Kambodži, Myanmaru, Srí Lance, Taiwanu, Malajsii, Vietnamu, Thajsku, Turkmenistánu, Uzbekistánu, Singapuru, Mongolsku, Maledivách, Filipínách a na mnoha dalších zajímavých a kouzelných místech. Nebo byste dali přednost třeba Střednímu východu? Navštivte nádherný Bahrajn, Jordánsko, Izrael, Afghánistán, Omán, Libanon, Kuvajt, Irák, Írán, Katar, Saudskou Arábii, Jemen, Súdán, Spojené Arabské emiráty a další místa orientu, na která nikdy nezapomenete. Jestli tíhne Vaše srdce k Africe, pak si vyberte ze široké nabídky afrických států a užijte si pravé africké slunce například v Keni, Tunisku, Egyptě, Angole, Botswaně, Kamerunu, Chadu, Ghaně, Guinei, Gambii, Madagaskaru, Malawi, Mauriciusu, Mali, Tanzanii, Senegalu, Sierra Leone, Nigérii, Mozambiku, Ugandě, Togu, Zambii, Zimbabwe a v dalších překrásných destinacích, které nabízí na svých internetových stránkách Otel.com. A co taková Oceánie? Zaleťte si do Austrálie, Nový Zéland, Fidži, Palau, Papuu Novou Guineu, Samou a na další místa v Oceánii.

Na webu Otel.com si dokonce sami můžete sestavit svůj cestovní plán se všemi transfery, prohlídkami, akcemi v daném regionu, ubytováním apod. nebo si můžete vybrat z předem připravených a pečlivě vybraných cestovních balíčků. Chcete toho procestovat během dovolené víc? Není problém! Přes stránky Otel.com si vyberte půjčovnu a auto si zarezervujte dopředu. V sekci Speciální nabídky si vychutnejte akce se slevami až do výše 70% ceny.

Navštivte Otel.com a Vaše úžasná dovolená, která nezrujnuje Váš rodinný rozpočet, se stane skutečností a nezůstane jen pouhým snem.

Chcete dostávat novinky a akce přímo na Váš email a být tak informován s předstihem? Stačí vyplnit na stránky Vaši emailovou a adresu a můžete se těšit na newslettery.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google