5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

OluschaKiss.com - značkové laky na nehty

Barevné nehty jsou kreativní způsob jak vyjádřit své emoce a třeba i styl humoru. OluschaKiss je značka laků na nehty, která vytváří unikátní a inovativní produkty, které umožňují ženám cítit se šťastné a jedinečné.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 748 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o OluschaKiss.com

Kvalita, která vydrží

Značka OluschaKiss sídlí v krásném polském městě Krakově, díky čemuž má do každé evropské země blízko. Produkty OluschaKiss mají certifikát, který zaručuje, že laky splňují vysoké standardy kvality. Díky výdrži až 14 dní jsou laky OluschaKiss ideální volbou pro každou ženu.

OluschaKiss Express Gel Polish – lak pro každého

Díky tomu, že je značka OluschaKiss již více než 10 let na trhu, rozumí potřebám zákazníka, jako žádná jiná, a mohla tak dát vzniknout laku na nehty s názvem Express Gel Polish, který je velmi snadné nanést a snadno jej pak i případně odstraníte. OluschaKiss Expres Gel Polish rozumí potřebám každé moderní zaneprázdněné ženy tak, jako žádný jiný.

OluschaKiss Express Gel Polish je jediným typem laku této polské značky. Při aplikaci stačí k perfektnímu výsledku nanést pouhé dvě vrstvy, a to ať už se jedná o jakoukoli barvu. Stejně tak u žádné z barev není potřeba podkladový lak ani průhledný lak, který se na běžné laky nanáší pro jejich delší výdrž. Nanesení tohoto inovativního laku tak trvá pouhých 15 minut a jeho případné odstranění acetonem trvá pouhé 3 minuty, takže můžete barvu měnit klidně podle nálady. Laky OluschaKiss také zbytečně nezatěžují nehtové lůžko, a zasychají ihned po zapečení po UV nebo LED lampou. Před použitím je potřeba je pořádně protřepat a v průběhu aplikace zabránit kontaktu s kůží. Tento lak je k dostání v mnoha designových barvách, které jsou vydávány v sezónních kolekcích. 

Platba

E-shop Oluschakiss.com umožňuje svým zákazníkům odeslat platbu dvěma různými způsoby. Je jen na vás, který vám bude více vyhovovat.

  • PayPal – ZDARMA

  • Převod na bankovní účet – může být doprovázen poplatky

Doprava

Doprava vámi vybraného zboží na Oluschakiss.com je do zemí EU zcela ZDARMA. E-shop objednávky rozesílá skrze Polskou poštu (Poczta Polska) jako registrovaný balíček s prioritním dodáním, což znamená, že dodání by mělo trvat cca 3 pracovní dny. V případě objednávky většího množství nebo objednávky do zemí mimo EU kontaktujte e-shop na adrese [email protected] a ten s vámi dohodne cenu i způsob dodání.

Jak ušetřit na Oluschakiss.com?

Nejen, že si e-shopu můžete zakoupit zboží vysoké kvality, ale díky cashbacku Plné Peněženky můžete z nákupu i něco ušetřit. Proklikněte se skrze naše webové stránky na e-shop Oluschakiss.com a objednejte si z širokého sortimentu, který e-shop nabízí a nechte si na váš bankovní účet zaslat 5 % z částky celého nákupu.

Nenašli jste na Oluschakiss.com to, co jste hledali? 

Odměnu cashback získáte při nákupu přes Plnou Peněženku i u spousty jiných obchodů s podobným sortimentem. Podívejte se do naší kategorie “Krása a péče o tělo” a vyberte si u specialisty na dekorativní kosmetiku Sephora.cz. My vám poté přičteme 5 % z částky nákupu zpět na váš účet. Na webových stránkách Kosmetického specialisty Notino.cz si zajisté vyberete a díky cashbacku ušetříte až 5 %. Velký výběr laků na nehty a další dekorativní kosmetiky najdete i na e-shopu Douglas.cz. Při nákupu na tomto e-shopu ušetříte 4 % z nákupu, a to se vyplatí.

 

 

Nabídka obchodu

  • Peníze z nákupu zpět
    5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat