2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

NutricBistro.cz - krabičková dieta

​Nutric Bistro – krabičková jídla a zdravé stravování pro masožravce, vegetariány, vegany, jídla bez lepku a bez laktózy.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o NutricBistro.cz

Nutric bistro je paleo-veganské bistro s rozvozem po Praze. Maso je z volného chovu, ale hlavní slovo má sezónní zelenina, ořechy, semínka a zdravé tuky. Vše je z čerstvých surovin.

Jaké jídlo v krabičkách dostanu?

V první řadě si zvolte dietu podle svých potřeb. Pak vyberte, kdy chcete krabičky dostávat a kolik jich chcete. Nastavení kdykoliv změňte podle svých požadavků. Máte tyto možnosti:

  • Lowcarb – zaměřeno na snížení množství sacharidů, ale naopak obsahuje zvýšený podíl zdravých tuků s obsahem fermentovaných mléčných produktů, zeleniny, ovoce, masa, ryb, ořechů a semen.
  • Whole 30 – jde o 30denní program se snahou odbourat chutě na sladké nebo slané. Výborně funguje jako restart, díky kterému zjistíte, co z jídelníčku vyřadit trvale a co vám problémy nedělá. Zahrnuje zeleninu, ovoce, maso, ryby, ořechy a semena.
  • Vegetarian – když nechcete maso, ale chcete mít plnohodnotnou stravu plnou vyvážených makroživin (sacharidů, tuků a bílkovin). Je bez přidaného cukru.
  • FIT – to je strava bez lepku pro sportovně založené lidi a pro ty, kteří chtějí jíst zdravě, ale zároveň se nechcete příliš omezovat. Strava s vyváženým poměrem makroživin a vyšším obsahem komplexních sacharidů. 

Každý týden znáte jídelníček, můžete se tak na jídlo těšit.

Jak mohu nákupem krabičkové diety ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky, díky kterému ušetříte 2,5 % z nákupu. Jak toho dosáhnout? Zaregistrujte se na portálu PlnáPeněženka.cz a poté klikněte na odkaz e-shopu Nutricbistro.cz, třeba tady, ze stránek Plné Peněženky. Dál vybírejte a objednávejte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Po zaplacení vám na účet Plné Peněženky do několika dnů přijde odpovídající částka z nákupu.

Nakonec si v NutricBistro.cz nevyberu

Nevadí. Na stránkách Plné Peněženky seženete i jiné obchody s rozvozem jídla. Za prozkoumání určitě stojí čerstvé a bio potraviny z e-shopu Freshbedýnky.cz nebo pro nadšence do asijské kuchyně máte možnost objednání jídla na SushiTime.cz. Tipem na skvělý jedlý dárek jsou ovocné a čokoládové kytice od Frutiko.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat