Motoobchod.cz logo

motoobchod.cz – místo pro vás a vaší motorku

Plesá vaše srdce radostí, když slyší zvuk motoru? Pokud i pro vás není motorka vášní, ale životem, zavítejte na Motoobchod.cz.

Více o Motoobchod.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Motoobchod.cz

Jezdíte radši na dvou kolech než na čtyřech a máte rádi rychlost? Pak jste motorkář tělem i duší. Příslušenství, helmy, oblečení, boty, náhradní díly pro vás a vaši motorku seženete na Motoobchod.cz.

V Motoobchodě jsou jen samí motorkářští nadšenci, nabídka je e-shopu je opravdu velmi rozsáhlá:

  • Boty - motorkářské boty jsou důležitá součást výbavy, najdete zde cestovní a sportovní boty, boty na enduro a i městské boty. Seženete zde i vysoušeče bot a rukavic a jiné příslušenství.
  • Helmy - pro bezpečnou jízdu je nutné mít na motorce helmu, v Motoobchodě najdete helmy Cassida, Icon nebo Airoh, které patří mezi nejbezpečnější. Naleznete zde helmy integrální, enduro s plexi, otevřené, vyklápěcí, cross přilby, dětské helmy, brýle a plexiskla.
  • Oblečení - všechno motorkářské oblečení na jednom místě, kvalitní motorkářská bunda a kalhoty jsou základ, někdo má radši na motorce kombinézu, i tu si můžete vybrat v Motoobchodě. Samozřejmostí jsou bederní pásy, rukavice, oblečení do deště, kožené vesty, kukly, šátky, chrániče, funkční prádlo a další.
  • Náhradní díly - nezbytné náhradní díly na motorku, jako jsou baterie, blinkry, duše, klaksony, páčky, filtry, světla, sedla, zrcátka a mnoho dalších.
  • Příslušenství - mezi příslušenství na motorku určitě patří brýle, bezpečnostní výbava, opěrky, oleje, nářadí, opravné sady pneumatik, zámky, plachty a spoustu jiných obsahuje tato kategorie.

Jak mohu v e-shopu Motoobchod.cz ušetřit?

Jednoduše s cashbackem od Plné Peněženky. Jak to udělat? Stačí, když se prokliknete odkazem na e-shop Motoobchod.cz z Plné Peněženky, například tady, a dál vyberete a objednáte tak, jak jste zvyklí. Následně vám na účtu Plné Peněženky přistane 3 % z nákupu.

Nepřehlédněte rovněž výhodnou nabídku v kategorii Výprodej.

Nakonec si nevyberu

Nevadí, na stránkách Plné Peněženky máme i další zástupce z kategorie auto, moto. Například různé nářadí a autodoplňky nabízí e-shop TorriaCars.cz, široký výběr pneumatik má zase třeba e-shop Pneumatiky.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 900

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

  • Celkem připsáno zákazníkům +181 mil. Kč připsáno zákazníkům
  • Počet registrovaných uživatelů 830 tis. registrovaných uživatelů
  • Počet obchodů v našem katalogu 928 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus